Massagre

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Noční můry sužují Dervishe Gradyho od té doby, co se vrátil z vesmíru Demonat, ale Grubbs se o svého strýce stará a oba se pokoušejí vrátit do normálu, žít dál svůj život bez démonů. Když se Dervishovi ozve legendární producentka kultovních hororů a požádá ho, aby jí dělal poradce na jejím novém filmu, vypadá to jako perfektní výmluva, proč vypadnout z každodenní rutiny a užít si trochu zábavy. Ale natáčení zasazené do městečka jménem Massagre nebude zdaleka takový idylka, jak se na první pohled zdá... Démoni jen čekají na vhodnou příležitost zaútočit a Lord Lítost nezapomíná......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95251/massagre-OFe-95251.jpg 4.5214
Série

Demonata 3.

Žánr
Horory, Fantasy
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

Slawter, 2006

více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (2)

Diskutovat
SabinaV.
14.01.2014

Zajímavý nápad - natáčení s opravdovými démony, to jsem tedy ještě nečetla. Jenom Lord Lítost docela vyměkl. To je ale jediné, co mi na knize vadilo. Už se těším na další díl:-) .

kilometr
06.01.2014

Po předchozích dvou povedených dílech-studená sprcha.Lord Lítost se dal najmout na natočení nejlepšího filmu o démonech všech dob.A docela si i pochutná na komparzu a filmařích,ale je to podáno trapně,i když docela čtivě.Lord Lítost je Vyměkloň!!20%.