koupit knihy

Robert Poch

česká, 1966

Nahrávám...

Nová kniha

NYX

NYX - Robert Poch

Myslíte si, že existuje jenom jeden vesmír? A myslíte si, že inteligentní život na vzdálených planetách není možný? Odmítáte myšlenku, že jinde prospívají humanoidní ale ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 8 knih

Komentáře (56)

Lucy Sun
23. července

:-) hezký den.

PanPredseda
06. dubna

Nevíte někdo, kde by se dala sehnat Pochova kniha Studna smrti, která vyšla v roce 2014? (ISBN by mělo být 978-80-7504-011-4)

PanPredseda
24. března

A ty recenze jsou špatné jen proto, že Pochovým knihám přisuzují nízké hodnocení? Nebo máte nějaké objektivní argumenty, kterými lze tvrzení z nich vyvrátit?

Lucy Sun
24. března

A lze tady vidět jak někdo nebo někteří komplikují Pochovi prodej knih například špatnými recenzemi na portálech prodeje knih.

Lucy Sun
16.12.2020

Krátké představení autora:

Robert Poch je šumperský spisovatel. Jak uvádí novinky.cz „…do světa literatury vstoupil šumperský spisovatel Robert Poch v roce 2002 básnickou sbírkou Platinové barvy. Následně vydal knihy Mrtví se přicházejí někdy rozloučit (2007), Špinavá holka (2007), Ka-zajit (2015), Qinrai (2017), Stíny jeviště (2018) či Alláhovy děti (2019) …“
Já jen doplním, že v listopadu 2020 vyšla Pochovi kniha povídek Nyx v nakladatelství Naše vojsko a že vlastním nákladem v prosinci 2020 vydal pohádkovou fantasy Qinrai: Příběh kouzelnice díky finanční podpoře Olomouckého kraje.
Robert Poch za svou prvotinu Platinové barvy získal ocenění v soutěži Mělnický Pegas . Recenzi na oceněnou sbírku napsal pan Aleš Kauer .
Povídka Lidojedi se umístila na prvním místě v mezinárodní literární soutěži Sci-fi poviedka roku 2010 .
Nepravidelně přispíval krátkými literárními útvary do Šumperský a Jesenický deník a nepravidelně přispívá do nezávislého hororového časopisu Howard .
Poch přispěl i poezií do literárního časopisu Divoké víno . Ukázka poezie z Platinových barev a také grafik Daniely je na webu Nedělní chvilky s poezií .
Poch se věnuje také komponování hudby.

PanPredseda
18.11.2020

Jakožto ateista (opakuji: ATEISTA) na dary od pánaboha nevěřím. Má-li k něčemu šumperský spisovatel Robert Poch dar, je to vychloubání a sebechvála. Ovšem uznávám, že povídky ve sbírce Nyx jsou o dost lepší, než cokoliv, co jsem od něj dosud četl. U téhle knížky jsem rád, že jsem si ji přečetl.

Lucy Sun
17.11.2020

NYX jsou dalším důkazem že šumperský spisovatel má prostě dar od pánaboha. Umí vyprávět a má neobvyklé nápady. Kdyby psal anglicky je určitě jeden z nejprodávanějších autorů na světě :-) :D

PanPredseda
12.11.2020

Očekávání, že uživatelé serveru Databáze knih umí číst, není podle mého názoru přemrštěné.
Tudíž informaci, že nejnovější Pochovu knihu (NYX) vydalo Naše vojsko, si zvládnou přečíst v jejím popisku.
A místo prostého výpisu obsahu knihy by bylo vhodnější ty povídky ke knize přidat.

1