Koupit knihy

Carlos Ruiz Zafón

španělská, 1964 - 2020


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 9 knih

Komentáře (7)

Jenny46
12.04.2021

Děkuji za velký zážitek - povedené dílo, klobouk dolů...
Rozhodně se ke knihám budu vracet , doporučuji

Gweny
17.03.2021

Carlos Ruiz Zafón mi doslova a do písmene ukradl duši. V minulém týdnu jsem přečetla první tři díly Pohřebiště zapomenutých knih a nyní mám rozečtený ten poslední. Tělem jsem zde, ale má duše i srdce patří Barceloně, Fermínovi, Danielovi, Davidovi... A to jsem si původně tento čtyřdílný set koupila jen proto, že jsem se zamilovala do jejich přebalů. Ovšem netušila jsem, že v nich najdu takové bohaství. Bohaství jazyka, zápletek, charakterů, příběhů, které se všechny naprosto důmyslně spojují v jeden celek, který nemůže nechat čtenáře chladnými. Radost, láska, smích i vtipy a na druhé straně strach, nenávist a smrt - to vše dělá Zafónovy romány tím, čím jsou. Už navždy budu vděčná za jeho tvorbu a nadání i za to, že se knihy dostaly až mých rukou.

intelektuálka
11.08.2020

" Ať jsi mladý čtenář, nebo se jen toužíš do mládí na chvíli vrátit " - pak jsou tu moje knihy ... To je vzkaz C. R. Zafóna čtenářům ....a já se vracet budu.

Noctua8
20.06.2020

Pro mě je Zafónův skon velká literární ztráta. Jeho příběhy jsou dle mého názoru skutečnou poctivou románovou tvorbou. A bezpochyby velmi obohacují literární svět, notabene z krajin, které nejsou na bestsellery tak plodné. Je to veliká škoda.

Schamila
19.06.2020

Před pár dny jsem dočetla Labyrint duchů, celá série byla balzámem na duši, je velká škoda pro literární svět, že jeho tvorba byla tak krátká. Klid jeho duši...

Hamec
19.06.2020

Novinky.cz, 19.6.2020
Zemřel spisovatel Carlos Ruiz Zafón
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/zemrel-spisovatel-carlos-ruiz-zafon-40328178

wally
07.12.2013

První knížku jsem dostal od přítelkyně již nějaký rok zpátky. Absolutně nevěděla co kupuje a jediné, co ji zaujalo byl autor....hlavně jeho jméno a příjmení, 'které přece zní tak zajímavě a někdo, kdo se takto jmenuje nemůže psát špatné knihy....vem si třeba Almodovara!'. Tenkrát jsem se usmál, poděkoval a myslel si své.... Po čase jsem knihu přeci jenom vzal do ruky a od té doby stojím vždy v první řadě pokaždé, kdy tomuto autorovi u nás vyjde nějaká kniha.... Tak jak jsem trošku kouzelně k tomuto spisovateli přišel, tak on píše a mně neskutečně sedl a jsem rád, že jeho jméno tenkrát mou přítelkyni tak zaujalo...