milujeme knihy
373 tisícčtenářů
1 970eknih zdarma
Vytvořit profil

Právě vyšlo

Čtenářská výzva 2023

Mlčící fontány
Mlčící fontány
Zlo pod sluncem
Zlo pod sluncem
Musím tě zradit
Musím tě zradit
Příběh služebnice
Příběh služebnice

Eknihy zdarma ke stažení 1 970

Co najdete na Databázi knih?

Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.

Po rychlém vytvoření profilu si můžete začít vést přehledy přečtených knih, oblíbených knih, chystaných ke čtení, knihovničku, oblíbené autory... můžete nám pomoci s vytvářením a správou obsahu těchto stránek, soutěžit o hodnotné ceny (např. knihy dle vlastního výběru) nebo například publikovat své vlastní recenze. Další informace o Databázi knih a jejich možnostech naleznete zde.

Nevíte, jakou knihu číst? Inspirujte se v žebříčcích nebo Vám rádi poradíme v Diskuzi. K dispozici je Vám zde také rozsáhlý uživatelský bazar knih, kde můžete prodávat a nakupovat knihy od ostatních uživatelů.

Populární štítky

zfilmováno rozhlasové zpracování historické romance druhá světová válka (1939–1945) historické romány pro děti dobrodružství erotika

Z recenzí

Noc, ktorá mi zmenila život

Noc, ktorá mi zmenila život

Ďalšia vážna téma. Ďalší silný príbeh. Ďalšie ťažké osudy. Ďalšie moje slzy... "Jedna noc. Jedna láska. Jedno tajomstvo." ... celá recenze knihy