Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Anna Todd

konecne dil u ktereho to nebylo pouze hadka-usmireni, hadka-usmireni..konecne se delo neco vic, zacinalo se konecne neco vyvyjet, resi se i jine problemy a odhaluji nova tajemstvi - rozhodne nejlepsi dil ;) jdu se pustit do zaverecne knizky

06.05.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Knizka prectena za dva dny. Hodne ocekavana knizka na kterou jsem se tesila, po Hane, ktera byla skvela jsem se trosku bala, ale postavy skvele popsane, dej gradoval..psane ze dvou pohledu, ktere se na konci spoji...jen jsem cekala ten konec trosku lepsi, chybelo mi v knizce nejaka neocekavana bomba, ktera by me strhla, ale i tak uzasna knizka, ktera stoji za precteni, pani Mornstajnova proste psat umi!

02.05.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

jako totalne nechapu, co me na tom tak bavi..je to porad dokola - hadka, usmireni..hadka, usmireni...ale je to psany tak super formou, hltam kazdoi stránku, chci vedet co se stane dal..jdu na treti dil

21.04.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

prijmna oddechovka..typicky holcici poctenicko, knizla utikala jako voda, bala jsem se tolika stranek, ale zbytecne.
jen hlavni hrdinka mi prisla na svuj vek, az moc naivni ;) konec me velice prekvapil, myslela jsem ze to bude typicky happyend ..uz se tesim na druhy dil ;)

20.04.2019 4 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

cetlo se celkem samo, neco bylo opravdu pritzeno za vlasy, ale vcelku mi to vubec nevadilo.pribeh mel spad i pro me neocekavane vyvrcholeni.. 4hvezdicky :)

18.04.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Super romanticka oddychovka, bala jsem se tech 500 stran, aby se to moc netahlo, ale bylo to super melo to spad. Jen veta "Kulti kadi" me uplne vytacela a to tam byla snad nejmin stokrat .. jinak dej a jeho popis super, knizka se super cetla a stranky ubihaly..nevim proc,ale hlavniho hrdinu jsem si hrozne oblibila i kdyz se nekdy choval jako deb** :D

08.04.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Skvele!! Dalsi knizka od Bryndzy a dalsi skvele cteni! Dalsi pekny pribeh,zapletka, reseni..hltala jsem kazdou stranku. U jeho knizek jsem jeste nebyla zklamana doporuciji!

30.03.2019 5 z 5

Katova píseň Katova píseň Norman Mailer

tak tahle knizka mi delala apolecnost hodne dlouho..pro me hrozne tezka na cteni musela jsem hodne premyslet, kdo je kdo jake jsou mezi nimi vztahy..nektere pasaze az zbytecne moc rozepsane do nekolika odstavcu, az to nekdy bylo silene nudne popisne.. denne jsem dala max 60 stranek bylo to na me moc, vubec to neutokalo.. jinak zpesreni formou rozhovoru, novinovych clanku atd bylo super.. asi zaslouzene dostala knizka cenu, narocnejsi cteni ;)

30.03.2019 3 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

cetla jsem komentare, zda je nebo neni podle skutecne udalosti - pravda asi by tam na zacatku ci konci par slov chtelo, ale i tak.
krasne se cetlo melo to spad, pribehy postav zajimave, prolinani pribehu..
zajimave pocteni

30.03.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

bomba. jako kazda knizka od Bryndzy on proste umi psat. je to ctive, hltala jsem kazdou stranku, kratke kapitoly, melo to spad, joo bavilo me to. tesim se na dalsi dil

19.03.2019 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

super oddechovka, od Jojo moje druhá knížka a musím říct, že jsem dost spokojená, styl kterým píše, super příběh..sice víte, kdo s kým na konci skončí, ale to u romanťáren prostě je :D

08.03.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

za me super..kratke kapitoly,ktere mely spad. cetlo se velmi dobre, konec mohl byt trosku vice rozepsan, bylo to ukonceno snad v jedny kapitole. Postavy super, dej neotrely..

08.03.2019 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

fajn pribeh, jednu chvili jsem se teda ztracela v postavach..jak se dej vracel zpet do minulosti, pak hned pritomnost..jedna manzelka, druha...kazdopadne jsem dej vubec neodhadla do posledniho listu ;) krasne propracovany prolinajici dej postav

03.03.2019 4 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Knizka se cte dobre, kratsi kapitoly ma to spad. ta prvni cast mi prisla hrozne roztahana,nevi. podle anotace jsem cekala, ze dej bude lepsi a ne ze se bude porad vracet do minulosti..ta me trochu zklamani..i kdyz nektere pasaze a dejove linky byly super.

02.03.2019 3 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

tak z tehle knizky jsem hodne rozpacita..do pulky super, ale pak? myslela jsem, ze knizku odlozim, popis den co den skoro stejny prislo mi to jako ve smycce ktera nekonci.. ale ke konci byly popisy dni zase.mnohem lepsi a cteni utikalo a bylo zajimave..takze hodnotim jako prumer

26.02.2019 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Moje prvni prectena knizka od Jojo a jsem mile prekvapena. Dejove linky super, nejen ty se Samem, ale i pracovni.Kupa zvratu novych pribeholu. Super, super, super. Jedine co bych vytkla byl ten konec,predvydatelny a az moc americky :D

23.02.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

super pribeh..jen to nachazeni tel podle programu mi prislo trosku vic nerealne, az pritazene za vlasy..celkove ale pribeh moc pekny, cetlo se suprove, nepredvidatelny dej

13.02.2019 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

trapeni od zacatku do konce..nevadilo mi nareci, ani vesnicka tematika, ale dej? no hrozny..tohle se nepovedlo, podle komentaru a recenzi jsem cekala mnohem vic...rozhodne znovu neprectu.

12.02.2019 1 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kridak byl super, hodne dobra myslenka a ten konec jsem necekala

06.02.2019 5 z 5

Mandlovník Mandlovník Michelle Cohen Corasanti

Ze zacatku, jsem se nemohla vubec zacist, dej me moc neoslovil. K polovine knizky jsem konecne prisla knizce na chut, mela spad porad se neco delo, zvraty.

06.02.2019 3 z 5