Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Naoki Higašida

Knížka pro mě s jinou tématikou než normálně čtu, ale každý se má jednou pustit do něčeho, co normálně nečte. Člověk se dozví něco zajímavého. Četlo se samo, bylo to velmi zajímavé.

22.05.2020 4 z 5

Převážně zdvořilý Leopold Převážně zdvořilý Leopold Michal Viewegh

Precteno za jeden den.. stranky jenom ubyvaly, ani jsem nebedela jak :) styl psani ki vazne sedl.. pribeh zajimavy, ale chybel mi tam nejaky smrnc, konec bych si predstavovala taky mnohem lepe zpracovany, tohle bylo takovy usekly nevyreseny, neukonceny..

22.05.2020 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Za mě super, bylo to čtivé, kapitoly utíkaly a pořád se dělo něco nepředvídatelného. Sedlo mi to.. a konec jsem vůbec netušila :)

15.05.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Super pribeh, jen mi tam neco chybelo..nejaky boom nejaka akce, styl psani me nejako moc nechytl, hlavne me uplne sr**a hlavni hrdinka, za to musi hvezda dolu

02.05.2020 4 z 5

Drobeček Drobeček Nathalie Jomard

neurazí nenadchne, u něčeho jsem se zasmála, něco mi přišlo dost trapné.. přečteno tak za hodinu, hooodně moc ilustrací

28.04.2020 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Nejoblibenejsi dil :) krasne popsane co kde kdy proc ne jako ve filmu.. i slza vzdycky ukapne, Snape proste TOP postava a jeho smrt je horsi, jak Brumbalova (pro me). Krasne zakonceni ! (Y)

28.04.2020 5 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Uz proste nejsem cilova skupina no.. tohle uz asi neni pro me. Ale cetlo se fajn, pribeh mel spad, ale neco mi tam proste chybelo. :) a navic hlavni hrdinka mi nebyla vibec sympaticka :/

19.04.2020 3 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Styl psani me hodne vyhovoval, cteni utikalo a knizka mela spad..nektere postavy mi teda vubec neprirostly k srdci, misty, az moc prekombinovany dej, az neuveritelny...ale do posledni chvile jsem myslela, ze to byl nekdo jiny.

14.04.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Hodne silny pribeh, hodne me zaujalo prolinani pribehu z Brezinky a gulagu. Dojemne a srdcercouci...

13.04.2020 5 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Takova oddechovka, neurazi nenadchne. Psane super ctivou formou i kdyz je Vam uz na zacatku jasne, jak to dopadne :) (jak to u tehlech knizek byva:)). Hlavni hrdinku jsem si ke konci i oblibila.

07.04.2020 3 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Knizka byla super.. dost mi pripominala pribeh sluzebnice,ktery byl taky fajn (y).. super namet,jen konec mohl byt vice rozepsan a rozuzlen na me to byla az moc rychle :)

02.04.2020 4 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Nic moc jsem neocekavala..proste romanek,kde je uz na zacatku uplne jasne, kdo s kym skonci . Kniha mela spad, stranky rychle utikaly. Jen mi nesedla hlavni hrdinka, ale Jense jsem mela rada :)) pohodove a oddechove cteni.

21.03.2020 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kratke kapitoly, dej mel spad, ale nejako mi nesedl styl psani..nejako me to nevtahlo do deje, nebyla jsem tolik napjata,co se kdy stane..a konec jsem si taky predstavovala trochu jinak a rozhodne lepe propracovat :)

21.03.2020 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Příběh mě moc nezaujal, ale to bylo asi tím strohým stylem psaní – to mi fakt nesedlo. Příběh mohl mít mnohem větší emoce, ale bohužel mě to tolik nezasáhlo. Jinak takové krátké jednoduché čtení. Přečteno za 2 dny před spaním.

11.03.2020 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Jako v každé knížce od Bryndzy jsem se nezklamala, napínavé nepředvídatelné, super dějová linka a popsaný detail jak postav, tak i prostředí. Tenhle styl psaní mě prostě sedne .

01.03.2020 5 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Bohuzel jsem se nemohla poradne zacist a zorientovat se ve vsech postavach..dej mohl byt taky o hodne vice rozepsany, nic moc jsme se o minulosti nedozvedeli, coz me docela i mrzelo a celou knizku jsme se na to tesila, ale bohuzel jsem se nedockala. Pribeh celkem nic moc..

26.02.2020 3 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

knížka mě moc nenadchla, moc mě nebavily náměty nemělo to spát a nic mě nenutilo číst dál.. bohužel

26.02.2020 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

ojoo Bryndza nezklamal. Doplnila jsem rest a konecne docetla prvni dil serie :) a opet nejsem zklamana, ten jeho styl psani mi vyhovuje,precteno skoro jednim dechem a za dva dny bylo po knizce. Skvele popsane postavy a nepredvidatelny zaver.

15.02.2020 5 z 5

Proč krokodýli mají sex jen za bouřky Proč krokodýli mají sex jen za bouřky Bernd Harder

No nektere otazky jsou hrozne.. u jinych jsem se nasmala a nektere mi daly neco noveho , ale celkove nic moc.

08.02.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Takova romanticka oddechovka, sice je na zacatku uplne jasne,jak to dopadne, ale cetlo se to skvele (hodne mi sedly kratke kapitoly a ty rozhovory). Doufala jsem, ze tam bude nejaky neocekavany zvrat, neco co by me fakt prekvapilo, ale bohuzel za to strhavam hvezdicku.

26.01.2020 4 z 5