Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Tak jednu chvili jsem si rikala, ze uz to je hrozne dlouhy, ze uz tam jsou dlouho a nic se poradne nedeje...ale jako ten konec?! Cozee?! Jsem mela slzy na krajicku. Tohle jsem opravdu necelala, konec knizky opravdu TOP.

18.03.2021 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

První knížka od autora, kterou jsem četla...nejdříve jsem se nemohla pořádně začíst, dělalo mi hrozný problém se v postavách orientovat, ale tak v půlce knížky už to bylo OK. Příběh super nepředvídatelný, postavy příjemné, určitě to není poslední knížka co od o něho budu číst. :)

29.01.2021 4 z 5

Žít jako single Žít jako single * antologie

takové nemastné neslané.. přišlo mi, že to nemá spád, nějakou pořádnou dějovou linku, přečteno skoro hned, ale podruhé po ní rozhodně nesáhnu.

30.12.2020 3 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Super čtivé, jak už jsem si u autorky zvykla, nutí mě číst pořád dál a dál dokud není konec knížky :D jen tyhle téémata, pfff, hodně pochmurné témata, chvílemi mi bylo do breku...nic moc čtení na vánoce :D

13.12.2020 4 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

no já teda nevím, ale zase tak moc jsem se nenasmála, jako všichni ostatní (když čtu ty všechny pozitivní komentáře).. ale něco úsměvného fakt bylo, ale nic moc závratnýho pro mě.

08.12.2020 3 z 5

101 věcí, co dělat, když WiFi nefunguje 101 věcí, co dělat, když WiFi nefunguje Ruby Ashby-Orr

Přečteno kvůli čtenářské výzvě...ještě, že to bylo přečtený tak za hodinu,... některé věci dobré, některé hrozné až přitažené za uši.

26.11.2020 2 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

přečteno kvůli čtenářské výzvě, jinak bych se k tomu asi nedostala.. a vůbec nechápu, proč jsem si to nepřečetla už ve škole.. super, pochopitelné a přečtené za pár minut :)

24.11.2020 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Příjemné čtení, ale už bohužel nejsem cílovka nooo...takže mě to zase tak nenadchlo :) ale dalo se, nenáročné a potěšilo :)

22.11.2020 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Super, čtivé, přečtené jedním dechem. Tenhle druh knížek se mi libí, s další a další kapitolou odkrývání dalších a dalších tajemství, co kdy kde proč. Rozhodně to není poslední knížka, co si od autorky přečtu :)

15.11.2020 5 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

přečtena jedním dechem, super super! Jen to mohlo být rozepsáno více do hloubky, ještě pár stránek navíc by knížce vůbec neublížilo ba naopak, už se těším, až se kouknu na film.

03.11.2020 4 z 5

neurazí - nenadchne.. škoda, že to nebylo více do hloubky, to by mě chytlo více..př. k získání práce, co všechno to obnáší, co všechno se musela naučit...i víc o destinacích by bylo fajn, přišlo mi to takový nemastný neslaný..takovej chudší deníček :) ale nesmím být tak pesimistická, nějaké kapitoly, "scény" byly vtipné a úsměvné, které mě jednoduše bavily.. a navíc jsem splnila knížku do čtenářské výzvy :D

03.11.2020 3 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

(SPOILER) super čtivé, dokonale propracované postavy, četlo se to jedním dechem samo :) bylo to skvělé, jen jednu hvězdičku strhávám za závěr...chybělo mi, že s Janem to nebylo "dořešené", že to nemělo nějaké ukončení, jak Zuzana naloží s tím, že žije novým životem, případně co bude dál dělat

24.10.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak takhle knížka se mi hodně líbila ..hodně čtivá, myslím, že na ni jentak nezapomenu. Příběh, kam až může dojít to, když si rodiče myslí, že pro dítě dělají to nejlepší, co mohou. Autorka neuvěřitelně dobře popsala postavy, chování matky pro mě naprosto nepochopitelné, hlavní hrdinky Báry mi bylo neuvěřitelně moc líto.. málem i slza ukápla. Tuhle knížku mám hodně pod kůží!!

04.10.2020 5 z 5

Mým vrstevníkům a jiné fejetony Mým vrstevníkům a jiné fejetony Michal Viewegh

celkem oddychovka, nějaké fejetony úplně mimo mísu, u některých jsem se hodně nasmála a poznala se v nich...neurazí nenadchne..

04.10.2020 3 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Tak tohle mi moc nesedlo, teda spíš nesedla mi hlavní hrdinka, takže jsem se skoro celou knížku trápila. První polovinu se mi nešlo vůbec začíst, stránky mi utíkaly, až ve druhé polovině, ale děj mě bohužel nijak neoslovil, našly se dobré pasáže, ale taky místa, kde jsem přeskakovala odstavce, bohužel... Průměr.

03.07.2020 3 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

"pěkná" knížka... tahle tématika mě vždycky dostane :( jen mě nějako moc neoslovil styl psaní, takže mě to ani moc nevtáhlo do děje hlavní hrdinky, mohlo být napsáno lidštěji a dala bych i tu poslední hvězdičku, každopádně nic nemění na to, že knížku bych si přečetla klidně znovu, toto téma mě hodně zajímá..

25.05.2020 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Super oddechovka, krasne se mi cetla. Pribeh babicky mi prisel trosku pritazen za vlasy po jeji smrti, ale dalo se to. Pribeh Barbory super, ten me vazne bavil. Pekne zpracovane, humor, ironie, nekdy az sarkasmus - JO urcite zkusim od autorky neco dalsiho.

22.05.2020 5 z 5

Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Naoki Higašida

Knížka pro mě s jinou tématikou než normálně čtu, ale každý se má jednou pustit do něčeho, co normálně nečte. Člověk se dozví něco zajímavého. Četlo se samo, bylo to velmi zajímavé.

22.05.2020 4 z 5

Převážně zdvořilý Leopold Převážně zdvořilý Leopold Michal Viewegh

Precteno za jeden den.. stranky jenom ubyvaly, ani jsem nebedela jak :) styl psani ki vazne sedl.. pribeh zajimavy, ale chybel mi tam nejaky smrnc, konec bych si predstavovala taky mnohem lepe zpracovany, tohle bylo takovy usekly nevyreseny, neukonceny..

22.05.2020 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Za mě super, bylo to čtivé, kapitoly utíkaly a pořád se dělo něco nepředvídatelného. Sedlo mi to.. a konec jsem vůbec netušila :)

15.05.2020 5 z 5