Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

kniha se mi moc líbila, místy jsem se smála,ale že by to měla být nejvtipnější kniha to teda asi nee :D ..přečtena jedním dechem,super děj, určitě někdy přečtu znovu

08.02.2016 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

super odechovka, děj super, lehké čtení, přečteno za dva dny

02.02.2016 5 z 5

V čase ubývajícího světla V čase ubývajícího světla Eugen Ruge

V některých pasážích mě kniha nudila, až jsem si myslela, že nedočtu. Jiné pasáže jsem zase hltala jedním dechem, také mě hodně vadilo skákání z roku 1989 do současnosti, poté zase zpět...člověk se pak ztrácel mezi postavami.

05.12.2015 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

naprostá bomba, Harryho jsem ještě nečetla navnadila mě kamarádka a musí říct,že mě to nadchlo, s filmem se to nedá vůbec srovnat, knížka je prostě knížka! Určitě někdy přečtu znovu

14.10.2015 5 z 5

Hra: Údolí - Sezona 1 Hra: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

super napsaná, čte se sama a pěkně utíká, pěkné čtení, ale rozuzlení by mohlo být popsáno mnohem lépe :)

02.10.2015 3 z 5

Faktor třetího člověka Faktor třetího člověka John Geiger

po přečtení o čem kniha je, jsem neváhala, ale nakonec to dopadlo pod moje očekávání, příběhy mě moc nebavily, pro mě nudné a nejspíš si ji znova nepřečtu, ničím nezaujala

17.09.2015 3 z 5

Angolský pochod smrti Angolský pochod smrti Vladimír Kavčiak

Nemůžu říct,že to byla krásná knížka! To se prostě o takovýchto knihách ani nepsat nemůže. Tématika ne pro každého, ale za mě rozhodně 5 * mělo to spád a napsané velmi čtivě. Na mě něco popsané až do moc velkých detailů. Rozhodně stojí za přečtení.

02.09.2015 5 z 5

Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Přečteno za jeden den, stránky strašně rychle ubíhaly. Super příběh, hezky napsané mělo to spád, žádné zdlouhavé popisování. Jen jsem od toho rozuzlení čekala více, přišlo mi to takový konec nekonec. Od konce jsem čekala mnohem víc.

28.07.2015 4 z 5

Když to není láska Když to není láska Kay Langdale

Tak tohle byla snad ta nejhorší knížka,kterou jsem kdy četla. Po první kapitole jsem myslela, že to ani nedočtu, ale překonala jsem se a doufala,že se začne konečně něco dít, ale nedočkala jsem se. Zdlouhavé popisování děje, žádný spád a hrozná nuda. V knížce se mi líbilo jen pár pasáží, ale převládalo spíše nudné vyprávění. Rozhodně si už znovu nepřečtu.

27.07.2015 odpad!

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Za mě naprosto super, přečtena na dovolené jedním dechem a vážně mě to bavilo do samého konce. Určitě někdy přečtu znovu

25.07.2015 5 z 5

Memento Memento Radek John

Přečteno,už poněkolikáté. neomrzí

20.07.2015 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

přečteno jedním dechem :)

15.07.2015 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Tak takhle kniha mě nadchla. Přečetla jsem jí jedním dechem, bavila mě a doporučuji, moc hezky napsaná.

05.04.2015 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tak tahle knížka mě bavila, přečtena za víkend. Určitě přečtu další díl.

14.03.2015 5 z 5