Nabíječ

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, st... celý text

Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/19_/190345/cocktail-nabijec-Ywc-190345.jpg 4.11166

Cocktail (1.)

Wallbanger (2012)

Vydáno:, Mladá fronta

LiLLu

ja asi nemuzu cist knihy kde jen chodi po barech do prace a nic jinyho se tam nedeje...jen drby a stupidni dialogy o ničem.
tuhle knizku jsem puvodne vubec cist nechtela ale nuda kdy jsem upoutana na luzko nekolik týdnu udelala sve...
Mam taky takovou sousedku, ktera me dokaze vzbudit v pul paty rano a nebo vecer prekrici nasiTV kterou mam hodne nahlas. Tema dobre ale spatne zpracovane.
Nektere pasaze byly ftipne ale pak to zkazila tema pubertalnima kecama v rozhovorech. Knizku jsem ani nedocetla neslo to...
Proč je ta knizka ve stitkach ''pečení''? :-))))))))

mazlak

Pěkný příběh. Kniha mne zaujala hned na začátku a tak mi nedovolovala čtení přerušit. To se mi stává jen zřídka. Některé situace byly velmi zábavné. Už se těším na další díl.

Kolohnát

Troufám si tvrdit, že pro drtivou většinu chlapů jde o nestravitelnou literaturu - podobně jako např. seriál Sex ve městě. Vydržel jsem do konce jen z čistého masochizmu.
Konzumoval jsem ve formě audioknihy. Dlužno říci, že Sára Saudková svým přednesem dílo nijak nepoškodila (aby bylo jasno, to má být pochvala, Sáru jinak moc nemusím...).

ardeas

Hm.. :) časť po návrate zo Španielska som sa takmer neprestávala smiať, veľmi vtipne podané, škoda len, že od začiatku to gradovalo tak ospalo a otupene, nehovoriac o tom Španielsku, tam som sa dosť nudila.

A nedá mi nepoznamenať, že ktorý blbec vymyslel skratku pre orgazmus "Óčko"?! Vždy keď som to zahliadla v texte, spomenula som si na hudobnú tv stanicu.

Petronela106

Vůbec mě nenadchla , dle recenzí jsem čekala daleko více . Pro mě chvílemi az trapné. Mela jsem v úmyslu přečíst i zbytek série ale ani omylem. Za mě nekvalitní čtivo

havrmoni

Tak oba komenty pode mnou to vyjádřili za mě. :) Jen bych podotkla,že o Óčku už nechci slyšet :(( a u hrdinky a jejich kamarádek jsem si musela občas připomínat,že jim je 26 a ne 16. Jinak fajn jdu na další.

Market = )

No, za "nejvtipnější knihu roku" bych to neoznačila, ale vážně se mi moc líbila. Roztomile a hezky psaná, takový pěkný "ideální svět", který mám v knížkách moc ráda, v podstatě celou dobu jsem se při čtení usmívala. Jako zábavnou oddechovku doporučuju všema deseti (zejména kvůli té "ideálnosti" - prima postavy, co mají bezva práci, vtipně komunikují, chodí do stylových restaurací, mají moc hezký život, nic se nekomplikuje přehnanými dramaty :-) ). Žeru přezdívku "Košilka", ostatní terminologie mě spíš trochu rozčilovala, ale to je prostě překladem a českou terminologií, to se nedá nic dělat...

moudivlacek

Tuhle knihu jsem si fakt užila. Je sice eroticky podbarvená, ale slovní výměny u hlavních hrdinů - tak to je prostě něco - extra první třída. Smála jsem se skoro celou knihu.
Prima odreagování, nic násilně sprostého, odporného, jen velice lehce eroticky podbarvené, fantazie na vysokém stupni, ale opravdu velká dávka humoru.
První setkání s autorkou a opravdu smekám.
Vím zcela určitě, že se moc těším na další setkání s hrdiny.
Vřele doporučuji - skvělé odreagování v příliš uspěchaném světě.

ivana1975

milujem hlasky v tejto knihe a vlastne aj samotnu knihu... Autorka sa dobre pohrala z dejom a konecne som sa dobre zasmiala pri citani. Odporucam :D

Kiwicatko

Ja byla spokojena...a ze startu knihy jsem se velmi nasmala, ale potom to slo trochu z kopce. Nicmene ukol splnen...odreagovala jsem se u tohoto ctiva :-)

paprika75

Celkem vtipná a čtivá záležitost. Trochu mi to kazila ta romantika ve Španělsku, ale celkově OK. 4*

z1631984

Odvar padesáti odstínů šedi

tatjana1737

Přečteno znovu pro Čtenářskou výzvu 2017 a potvrzuji kladný dojem. Jen Caroline mne štvala trochu víc a ani mi tak nevadilo óčko, jako "drobné kroužky" :-).

!!! POZOR SPOILER!!! Aneb Jak k jídlu, tak k dílu!

"Ó můj bože, to je slast", kňourala jsem a se zavřenýma očima se oddávala pocitům.
"Věděl jsem, že to oceníš, ale netušila jsem, že to budeš takhle prožívat," zašeptal Simon a se zaujetím na mě hleděl.
"Nemluv, zkazíš mi to," zasténala jsem a protáhla se. Nadchlo mě všechno, co mi Simon nabídl.
"Chceš ještě?" zeptal se, když se zvedal na loktech.
"To bych se zítra už nepohnula."
"Ale no tak, odvaž se. Zasloužíš si to. Já vím, že to chceš, Caroline," škádlil mě, nakloněný blíž.
"Dobře," polevila jsem a otevřela znovu pusu. Zavřela jsem oči, zaslechla Simona štrachat a pak mi to strčil dovnitř. Jak jsem to ucítila, musela jsem vzdychnout. Semkla jsem kolem toho, co mi nabízel, rty.
"Ještě jsem neviděl ženskou, která by si toho dokázala vzít tolik," žasl a sledoval, jak zase taju.
"No jo, ale taky jsi nikdy nepotkal ženskou, která by zbožňovala masový kuličky tak jako já," rozplývala jsem se nad dalším soustem.

Barbarka_CZ

Z erotických románů rozhodně jeden z lepších, hlavně díky tomu, že je to psané poměrně vtipně. Kniha na jeden, max. dva večery. Oddychová a zábavná.

klara5574

Nudná kniha s nesympatickou hlavní hrdinkou, která se chová jak praštěná puberťačka. Celkově všechny postavy byli nesympatické. Hodně stran jsem přeskakovala, nebavilo mě to. A slovo Óčko příšerný.

Kekik
27.12.2016

NE, NE, NE, NE !!!
POZOR, SPOILER. Bez něho bych komentář nemohla napsat.
Kde začít ??? Asi tím, že jsem po přečtení zhruba 5-6 kapitol byla vážně, ale vážně moc nadšená z knihy. Vtip, originalita (no, trochu) a celkem fajn hrdinové, způsobili, že jsem si objednala i další 2 pokračování románu a 2 jiné knihy od této autorky. To jsem ještě netušila, jaké PEKLO mě čeká !!! A to doslova.
Peklo, které mi málem vytrhalo všechny vlasy, peklo, které mě málem dostalo do blázince, prostě PEKLO.
Od počátku románu zjistíme, že Caroline je až neuvěřitelně NADRŽENÁ. Zřejmě autorka nechápe, co to znamená, když má někdo chuť na milování, a nebo je hlavní hrdinka neskutečně HLOUPÁ. Protože jinak nechápu, jak může člověk, který promlouvá ke svému přirození, neustále oddalovat to, na co čtenář čeká. Milování s úžasným, sexy dokonalým (njn, jak jinak) mužem jako je Simon. To její neustálé zmiňování óčka (až už mi to bylo protivné), to neustálé popisování té samé situace (několikrát k tomu mělo dojít, no vždy z toho sešlo, a to o sobě Caroline tvrdí, že je nadržená?) To, jak jí stále nervy vibrovaly v těle společně s rozmluvou se spodní Caroline, to zase přivádělo na nervy mě !!! Protahování děje z kterého se postupně vytrácel vtip, to NESKUTEČNĚ DLOUHÉ ČEKÁNÍ na jejich milování, mě dokonale odradilo, zhnusilo, přivádělo k zoufalství. Měla jsem chuť knihu vzít a spálit. Zhruba u 18-té kapitoli, když byli ve Španělsku a TAM KONEČNĚ mělo dojít k posunu děje, to bylo peklo ještě horší. Nuda, trapárna, nuda, prý nadržená, pche. Mně se chtělo ze zoufalství už i brečet. Caroline i Simon, oba se shodli, že na to půjdou pomalu. No, to fakt tedy šli. I šnek z Prahy do Brna není tak pomalý jak průběh děje. Zklamaná, zklamaná, zklamaná.
Nemyslím to tak, aby na to skočili hned při prvních stránkách ale přeci jenom, čeho je moc, toho je příliš, a když už z toho potřetí sešlo, potřetí !!! (a ne naposledy), co ve vás autorka vyvolává pocit vzrušení a že konečně dojde ke spojení, a ono nic, to už bylo na mě moc. Ke čtení jsem se nutila, a to se pak špatně čte kniha, Dokonce jsem se přistihla, že Caroline přeji, aby to svoje "ztracené óčko" (orgasmus) už nikdy nezískala zpět (mnoho nechybělo a...) za to, jak mě celou dobu trapně napíná, a za to, že mě fakt nudí číst ty stejné situace dokola. Ano, kniha, která získala druhé místo v kategorii nejvtipnějsí kniha roku, mě postupně začala nudit. A to zpočátku byla tak krásně rozjetá, vtipná. Jak mě tehdy nadchla a jaký názor mi nakonec zanechala, až se za něj stydím.
Clive jsem si zamilovala ze všech nejvíc. I když na kočku měl až neobvyklé schopnosti, no budiž...
A jak to vlastně dopadlo??? To si snad i přes tento nepříliš hezký komentář, přečtěte sami, To co nesedlo mně, může (a taky to tak je) ostatním sednout jako poklice na hrnec :)

tatjana1737
23.12.2016

!!! POZOR SPOILERY !!!

Rodiče mne včera vzali na nákup a předtím se maminka chtěla zastavit v knihovně. Nechtělo se mi sedět v autě v podzemní garáži, takže jsem šla s ní a nakoukla do ženské sekce, jestli už se nevrátila Chaseová, na kterou mám rezervaci. Když jsem viděla název knihy Alice Claytonové, pobaveně jsem si ji vytáhla z regálu a přečetla anotaci. A co, půjčila jsem si rovnou všechny díly. Začetla jsem se ještě ten den a nyní hlásím, že jsem úspěšně dočetla. A přestože ještě nebyly Vánoce, tahle kniha byla hodně podařený dárek, který jsem si mohla nadělit. A i když je většina mých knih z kapacitních důvodů hermeticky zabalená a uložená na půdě (manželův kolega, když jsem sháněla palety, na které jsem pak krabice s knihami uložily, se mi posmíval, že se asi bojím, že mi knížky nastydnou), jsem rozhodnutá, že až dorazí rodičák za leden, Nabíječe si koupím. A pokud budou další díly stejně dobré, tak jdu do nich taky!

Rozhodně to nebylo jen tím, že jsem se četbou tohoto typu literatury strefila do období ovulace, ale Claytonová to prostě napsala dobře. Obvykle jsem skeptická k upozorněním "nejvtipnější kniha roku", ale musím přiznat, že tentokrát jsem se culila skoro celou dobu, co jsem četla, a kdyby vedle mě nespalo dítě, chechtala bych se některým momentům nahlas (mazlení s houskami?? LOL). Příběh nebyl sice ultra originální (on a ona se seznámí za okolností, při nichž si nemohou být sympatičtí, ale jiskra přeskočí a zažehne plamen, nejprve se hašteří, ale co se škádlívá, to se rádo mívá, i přes erotické napětí se skamarádí, skoro k něčemu dojde, vzájemné vztahy zrozpačití, aby nakonec zjistili, že jsou pro sebe stvořeni), ale slovní přestřelky hrdinů a některé obraty byly napsány tak vtipně, že jsem to autorce odpustila. Hlavní hrdina je samozřejmě od pohledu frajer a sympaťák, hlavní hrdinka je nevtíravě pěkná, sebekriticky se umí oglosovat, ví, co od života - včetně toho postelového - chce, a má správňácké kámošky, které děj posouvají dopředu - a jak nepředvídatelné, dají se do kupy s Nabíječovými kamarády. Přestože se Carolin chvílemi chovala spíše jako puberťačka, než jako rozumná pracující žena, oběma hrdinům jsem fandila a dělalo mi velký problém knihu odložit.

Moje maminka si knihu ode mne asi nepůjčí, protože zhrdne samotným názvem, natož příběhem, který jí bude připadat až moc americký, já jsem ale byla spokojená. Spolu se Zapleteným Emmy Chaseové jde o dobře napsanou oddychovku, která se ani opakovaným čtením neomrzí.

... Moje top scéna je kapitola v autě cestou z Tahoe. A přestože poslední podkapitolka mi ke knize úplně neseděla, poslední větou Claytonová příběh úžasně korunovala.

Myslím, že tvrdé dárky v podobě knih (vzhledem ke slovním přestřelkám hrdinů jsem považovala za nutné dodat to "v podobě knih"), které na mne zítra budou čekat pod stromečkem, odložím pro další díly. V dohledné době na mne prosím nemluvte, budu číst. A doufám, že stejně jako u Nabíječe se i smát.

venacava
13.12.2016

Óčko..to je teda výraz, ale kniha mě odreagovala a rozesmála mě, úkol splněn :)

Nattynecka
13.12.2016

Skvělá kniha, hlavní hrdinka mi byla velice sympatická. Dost jsem se u toho zasmála. :)) Nemám co říct, bylo to skvělé!! :)

Jája92
01.12.2016

Od první kapitoly jsem se bavila, kniha je napsaná poutavě, svěže a zábavně. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická.

MinaHawke
08.11.2016

Kniha byla super, velmi jsem se bavila. Četla se mi velmi snadno.
Carolin byla úžasná a vtipná, moc jsem si jí oblíbila. Simon, prostě sexuální mašina :) Navzájem se společně doplňovali.
Líbilo se mi, jak se škádlili a stále používali dvojsmysly :)
I ostatní postavy byly sympatické (až na kulometa :D). Ale stejně nejlepší byl kocour Clive, to byl vážně řízek :)

zanda6261
06.11.2016

Srandovní a romantická knížka,prostě oddechovka :D další díly jsou ještě lepší.:)

galinek
21.10.2016

Přečteno,.....oddechovka, místy vtipná. Další díl už ale číst nebudu....

Turiel11
02.10.2016

Kniha měla to, co jsem od ní čekala a ještě jsem se dobře bavila.

*Pájuše*
17.09.2016

I přes počáteční sebezapření, že se jedná o eroťárnu, jsem se rozhodla knihu přečíst. Což o to, ta erotika byla na cca posledních 50 stranách, za což jsem ráda, nicméně, díky tomu se mi kniha zdála nevyvážená.
Podle obálky se má jednat o "nejvtipnější knihu roku". Nooo... možná ze začátku byla vtipná, ta vtipnost se ale postupně vytrácela jako rozumová vyspělost hlavní hrdinky. To už mi vtipnější připadá ChL a její Božský bastard. Jsem trochu zklamaná i ze samotného nabíječe. Občas mi přišel jako děcko, kterému vzali bonbon...
Kniha je takový slabý průměr, nenadchne, ale ani neurazí. Čtivost tomu nechybí, ale že by měla v sobě hlubší charizma, to bohužel ne.

Elitie
16.09.2016

Nejlepší ze všech tří dílů, styl kterým autorka píše a příběhy které vymýšlí mě opravdu dostaly.

Mellisek
16.09.2016

Kniha byla taková půl na půl první půlka mě strašně bavila. Ale potom se to nějak zlomilo, bylo to na mě přeslazené a místy nerealistické. Pro mě jinak dobrá oddechovka.

kikina114
07.09.2016

Kniha se mi velice líbila, protože byla i vtipná. Ale tenhle první díl je podle mě asi nejlepší, ty ostatní mě už tolik nebavili.

Nelička
22.08.2016

V podstatě docela fajn čtení. Pravdou je, že jsem v poslední třetině už přeskakovala celé odstavce, protože některé myšlenkové pochody hlavní hrdinky mi připadaly hloupé. Celé to na mě zapůsobilo trochu jako Deník Bridget Jonesové........... Nejsem si úplně jistá, jestli budu číst další díly.........

VeruRomanská
02.08.2016

Kniha ze začátku super, četla jsem ji v každé volné chvíli i cestou v metru. Často jsem se neovládla a začala se nad čtením hrozně smát. Škoda ale, že poslední třetina knihy byla jen o tom, jak si to hlavní hrdinka a její vyvolený (nečekaně nabíječ od vedle, který se do ní hrozně zamiloval a hodil všechny své povahové vlastnosti do koše a stal se ideálním princem) různorodě rozdávají...k plusu nepřidala ani předvídatelnost děje a "reálné" rozuzlení vztahu hlavní hrdinky s nabíječem.

Valentýn erotika romantika humor pečení cestování láska

Alice Clayton

Alice Clayton