Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

silna knizka..doporucuji precist,misty jde mraz po zadech...

07.07.2017 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

k zamyšlení nad životem, kniha se četla velmi dobře

02.07.2017 4 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

nadherny pribeh..hodne silny,porad jsem ale doufala,ze dopadne jinak. rozhodne prectu nekdy znovu

17.03.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

krasna knizka, ruzne pohledy na situaci, moc dobre se mi cetlo :)

10.03.2017 5 z 5

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

No tak s knížkou jsem se docela trápila, tenhle humor není pro mě, asi kdybych byla mladší přišlo by mi to vtipné, ale teď ne, slabší průměr.rozhodně už znovu číst nebudu

21.01.2017 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Když jsem slyšela jaká je to super bomba knížka, tak jsem se teda taky rozhodla,že si ji přečtu...a teda musím říct, že první polovinu knížky jsem se vážně trápila, nešlo to číst,usínala jsem, nemělo to spád, až jsme myslela,že ji nedočtu... ale kousla jsem se a dočetla musím říct, že druhá polovina o 10000%lepší..;) ale znovu už asi číst nebudu, zase taková bomba to není

11.12.2016 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Pohodove cteni,ale obcas jsem se v tech jmenech ztracela.

18.11.2016 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Super,ale prvni dil mne bavil vice

05.11.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Přečtená jedním dechem, tenhle typ knížek prostě miluju! Napínavá a super se čte.

19.10.2016 5 z 5

nostalgie, prožívat zase příběh HP....někdo čekal něco jiného, ale divadelní hra je hra, bylo jasné,že to nebude jako díly předtím...všechno má strašně rychlý spád, časové linie se neustále přeměňují, ale není to nic složitého hezky se v tom orientuje, nebo alespoň já jsem to tak měla....za mě 5*, škoda,že se to tak rychle četlo..za jedno dopoledne celý příběh přečtený...nezbývá než čekat na další

06.10.2016 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

harry! myslím, že ne třeba slov. TOP

29.09.2016 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

čteno po x letech do čtenářské výzvy, vrátila jsem se do dětských let

06.08.2016 5 z 5

Všechny cesty vedou do hrobu Všechny cesty vedou do hrobu Seth MacFarlane

pohodová knížka, fakt taková oddechovka, přečtená je hned, hrozně rychle se čte

02.08.2016 4 z 5

Sto jmen Sto jmen Cecelia Ahern

Super knížka, četla se sama, jen jsem čekala, že závěr nebude tak otevřený a všechno "nějak" dopadne.. :)

31.07.2016 4 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Oba příběhy byly super,knížka se četla sama.. pořád jsem ale věřila, že příběh Mary skončí jinak..

20.07.2016 4 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Naprostá srdcovka, myslela jsem, že vím jak to dopadne, ale konec mi vyrazil dech! Ukáplo pár slz i film senzační. Prostě srdcovka!

14.07.2016 5 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

přečteno za dva dny, oddechovka, ale čekala jsem od toho víc.. :) ale těším se na další díly, jak to bude dál :))

07.06.2016 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Naprosto super! Mnohem lepší jak film, doporučuji přečíst vážně bomba.

05.06.2016 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

krásně napsaná oddechová knížka, určitě po ní ještě někdy sáhnu. doporučuji přečíst

02.06.2016 5 z 5

Tam někde za duhou Tam někde za duhou Ali Smith

nezajímavá, děj se táhl, rozhodně si znovu nepřečtu

13.05.2016 2 z 5