Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Moc nechapu, jak tahle knizka muze byt ohodnocena jako bestseller. Jedna z nejslabsich knizek, co jsem cetla. Dej a postavy nic moc..alespon na konec jsem cekala nejake peckovni rozuzleni, ale i ten konec byl horsi podprumer. Za me tedy hodne nepovedene, ale je fakt, ze uz mi neni "nact"

07.09.2018 2 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

hodne oddechove cteni..nektere pasaze usmevne, ale vetsina knihy me nijak nezaujala..rozhodne uz znovu cist nebudu

04.09.2018 3 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

knizka se vte sama..napsana opravdu ctive, dej krasny, je jednu hvezdicku musom strhnout za to rozuzleni, prislo mi to, az moc prekombinovane, to mohlo byt vymysleno rozhodne lepe :) prijemne oddechove cteni, precteno za dva vecery :)

01.09.2018 4 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Mela jsem velke ocekavani..a tesila jsem se, az prectu, ale asi jsem cekala vic... Najde se zde hodne pasazi k zasmani, ale i zamysleni. Cteni me bavilo.
Psano formou rozhovoru coz mi ze zacatku hodne vadilo, ale v prubehu knizky jsem si zvykla..

01.09.2018 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

tak tehle zanr neni muj salek kavy...pribeh krasny, opravdu dobry napad, ale moc me to nebavilo cist..pasaze zdlouhave, dlouhe popisovani jeho cinnosti...no nenadchlo me to...3hvezdy za pribeh ;)

30.08.2018 3 z 5

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

chvilemi mi teda trvalo nez jsem se zacetla do deje, knizka me bavila asi tak po 100strankach, kdy se dej "rozjel"

29.08.2018 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry... krásná knížka, čte se sama, prostě klasika :)

24.08.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Takové lehčí letní čtení. Začla jsem teda příběhem Veroniky, ten se mi četl sám, ale u Jáchyma jsem se v některých pasážích "trápila", v některých částech mi děj přišel zdlouhavý a nezajímavý

11.08.2018 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

čekala jsem od toho víc, posledních pár stránek jsem se do čtení musela nutit..zdálo se mi, že se pořád opakuje stejná myšlenka a ke konci mě to přestalo bavit.
Mohlo být psáno lepší formou.

18.07.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak tahle knížka mě dostala...úžasně promyšlený příběh..prolínající se děje, krásně popsané, smutné a dojemné zároveň. Určitě si ještě někdy přečtu.

07.07.2018 5 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

krásně napsaná kniha, četla se skoro sama

07.07.2018 5 z 5

Tak při téhle knize jsem se hodně trápila..dlouhé pasáže, které mě vůbec nebavily, v necelé polovině, jsem myslela,že knížku nedočtu, ale kousla jsem se. Znovu už rozhodně nikdy číst nebudu.

29.06.2018 2 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

začátek sice nic moc, až jsem myslela, že to nedám.... ale pak? super!

12.05.2018 5 z 5

pěkná knížka

08.05.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Parádní! Super spád, dobře se čte.

16.02.2018 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

takové lehké čtení, oddychovka.."erotický" román, někdy až přehnané..ale líbil se mi konec, ten jsem nečekala.

27.09.2017 3 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Jedním slovem úžasná, byl to dárek do kterého se mi moc nechtělo...ale díky čtenářské výzvě jsem se do toho pustila a vůbec nelituju! Příběh senzační, krásně se četlo, zápletka krásná, krásný konec. Opravdu jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla

25.09.2017 5 z 5

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

jako oddechovka, skvělý :)

16.09.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Četla se skoro sama, suprově napsaná.. ale ze začátku jsem měla hlavní postavu docela ráda, ale ke konci se mi úplně znechutila.. .a ten konec? čekala jsem něco lepšího teda... za mě docela zklamání...a rozhodně bych nepovažovala za detektivku

17.08.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

na to, jak jsem se na knížku těšila, tak za mě veliké zklamání, nemohla jsem se vůbec začíst, časté prolínání postav bylo na mě dost zmatečné, příběh dobrý, ale podání a rozuzlení hrozné, rozhodně už po knížce znovu nešáhnu

07.08.2017 2 z 5