Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

pekny pribeh,takova romartarna, uz na zacatku clovek vi kdo s kym skonci. pekně napsáno, určitě přečtu znova. :)

30.01.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Nemam slov, hodne silny pribeh z Osvetimi. laska a hruza koncentracniho tabora.. Nezapominejme na hruzu, ktera se stala, pripominejme si pribehy lidi, kteri tu hruzu museli zazit. Cest jejich pamatce.

26.01.2019 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

po knizkach, co jsem od Trestikove cetla, byla takhle rozhodne nejslabsi, nejako me ten dej nepohltil a hlavni hrdina mi totalne nesedl. docteno, ale cist znovu 100% nebudu

26.01.2019 3 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

za me to teda moc takova pecka, jak vsichni recenzuji nebyla. Pribeh dobry i kdyz pri me docela pritazeny za vlasy

25.01.2019 3 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

super pribeh, konec jsem tedy vubec neodhadla a velice me prekvapil. cetlo se skoro samo, zacatek knihy super popisny, neunavy, ctivy.

22.01.2019 4 z 5

Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Jiří Černý

Super knížka..krasne popsane dejiny zeme doplnene ilustracemi- sametova revoluce, charta 77, Havel, Suchy, Slitr,...a mnohe dalsi...ctive pro deti i dospele!

21.01.2019 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Malokdy se mi stalo, ze bych se u cteni knizky rozbrecela, u tehle se mi to stalo hned dvakrat! Uzasne se cetlo, hltala jsem kazdou stranku, autor vychazi te skutecnych udalosti a za me neskutecne skvela knizka!

21.01.2019 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

pribeh naprosto super...tohle jsem necekala, ze zacatku jsem mela hroznej problem se zacist neslo to, myslela jsem , ze ji i odlozim, ale tak po pulce se konecne cetlo o mnoho lepe a stranky a dej take.

18.01.2019 4 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Za me teda hodne dobry! tohle me bavilo..hltala jsem kazdou stranku, jen skoda toho, ze ten konec byl tak rychle ukoncen snesla bych klidne vic stranek ;)

10.01.2019 5 z 5

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

takova romanticka jednohubka :D prelouskano za jeden vecer..styl psani je fajn, melo to spad nic se zbytecne neprotahovalo.. za me prumer ;)

06.01.2019 3 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Super oddechovka, precteno za dva dny ;) namet super, dve kamaradky si "vymeni" zivoty...jen nektere pasaze mohly byt vice rozepsane, ale bavilo me to!

01.01.2019 4 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Nevím, ale nějako mě knížka nenadchla, četla jsem na doporučení Penny and books. Nemohla jsem se pořádně začíst, námět knížky úplně super nápad - hodina smrti a procházet s hlavními hrdiny jejich poslední den na světě, ale čekala jsem něco víc, něco co mě víc zaujme, kde by mohla i slza ukápnout, ale bohužel se tak nestalo.

29.12.2018 3 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Super, super, super! Hodne ctiva knizka, napeti pd zacatku do konce. Zapletka, motivy, popisy deje a postavy na jednicku.

14.12.2018 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

super příběh, jen konec by na mě trochu rychlý, hodilo by se více rozepsat - za to ubírám hvězdičku :)

14.11.2018 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

boze tak tohle byla pecka. moc jsem od knihy necekala, myslela jsem, ze to budou rady typu - mejte se radi takova jaka jste, delejte si veci podle sebe a takove ty typicke fraze, co cloveka vazne nebavi cost...ale Anie to napsala krasne (a tyhle holce, ze je teprve neco malo pres dvacet?), moudra prokladana pribehy ze sveho zivota v mnoha faktech jsem sebe i manzela dost poznavala

13.10.2018 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

myslenka knihy krasna, ale styl psani me teda do deje moc nevtahl..vadily mi poznamky pod carou, ktere mi misty prisly zbytecne..i zty dopisy z budoucnosti mi prisly mimo misu..myslela jsem,ze konec bude nejako zajimavejsi, nejake vyvrcholeni, ale to bohuzel neprislo..

13.10.2018 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

myslim, ze nejsilnejsi knizka od pani Trestikove.. krasne ctive psane, kapitoly mizi pred ocima, hrozne mi sedl zpusob vypravovani, misty hodne usmevne misty smutne..jen jsem myslela, ze knizka nejako dopadne, za ten konec musim strhnout hvezdicku

30.09.2018 4 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

knížka, která bere dech..v první půlce jsem se nemohla pořádně začíst, ale druhá půlka byla dechberoucí, "krásně" popsané, super popis postav i hrůz, které museli zažít...rozhodně doporučuji přečíst.

23.09.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

za me velmi povedena knizka, uzasne se cetlo, stranky ubihaji a strhnou vas do deje, postavy jsem si velmi oblibila, konec dopad, ja jsem doufala. :) knizka zaslouzi plny pocet hvezdicek

14.09.2018 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

nijak me nezaujalo..jediny pribeh, ktery me oslovil byl ten Viktorcin..jinak me vubec neoslivilo..jeste, ze jsem necetla jako povinnou cetbu, protoze bych urcite nedocetla

07.09.2018 3 z 5