Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

No tak, co k tomu napsat.. anotace,ktera vlastne na stranku shrne dej cele knihy.. zadny zvrat/prevrat ani nic podobneho, co by knizce dodalo stavu a spad. A navic mne ani nesedla hlavni hrdinka.. takze za me spis nic nez moc.. bohuzel

13.01.2020 1 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Tak konecne docteno, ze to trvalo... asi tak od pulky jsem se do cteni nutila. Neslo se zacist a hlavne jsem se hrozne ztracela v postavach, kde kde s kym.. ani jednotlive pribehy jednotlivych osob me nijak neuchvatili.. nevim zda si nekdy znovu prectu

01.12.2019 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tak opet,stejne jako jeho dosavadni knihy, prelouskano jednim dechem - neuveritelne ctiva knizka. Neuveritelne mi sedla hlvni hrdinka a jeji pribeh! Vysetrovani melo spad, opet jsem neodhadla co kdy nastane.. a konec taky vazne super, uz se tesim na dalsi dil

17.11.2019 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Za me super..kratke kapitoly, melo to spad, porad se neco delo ;) knizka prectena za vikend takova jednohubka :D super postavy i zaver ;)

22.10.2019 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Super oddechovka.. necekala jsem zazraky, takze knizka nezklamala ..bohuzel v jede rovine pribehu mi byla hlavni hrdinka hrozne nesympaticka, ale t oje asi jenom muj problem... cekala jsem lepsi konec, nejaky boom na konec, ale to se bohuzel nekonalo.

15.10.2019 4 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Tak tohle byla zatim bez pochyby ta nejhorsi knizka jakou jsem letos cetla.. Knizku jsem cetla snad pul roku, vzdycky jednu kapitolo a pak to neslo, musela jsem ji odlozit a cist neco jineho, malem jsem to i vzdala, ze to proste nedoctu, ale premohla jsem se, porad jsem doufala, ze prijde nejaky boom, áe bohuzel. za me nective, nezajimave napsane a formulovame, vubec me to nevtahlo, bohuzel

09.10.2019 1 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Pribeh knizky byl hrozne fajn, neotrely nikdy jsem takovy pribeh necetla.. ale hrozne mi vadilo, jak se vsechno hrooozne dlouho tahlo, nemelo to spad.

09.10.2019 3 z 5

Hledači mušlí Hledači mušlí Rosamunde Pilcher

Joo super romantarna, skvele napsano, puvodne jsem se tech 600steanek bala,ale cetlo se samo. Krasne popsane vztahy mezi rodici,detmi a zivotnimi prately.. krasne zapletky, i kdyz clovek vedel jak to asi dopadne

27.09.2019 4 z 5

Výprava za teplem Výprava za teplem Jeff Kinney (p)

knížka je hodně oddechová, některým scénám jsem se od srdce zasmála, ale jiné mi přišly, až trapné.. každopádně zasmála jsem se na odpoledne super :)

26.09.2019 3 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Jsem nadsena..ten pribeh byl naprosto dokonaly, i slzicka ukapla. Prolinani zivota matky a dcery, super vykresleni postav a krasne pribhy odehravajici se v jejich zivotech.

22.09.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tak styl pani Mornstajnove me neuveritelne sedi..postavy skvele popsany, dej gradoval a porad se neco delo..super zapletky .. jedna z nejlepsich knizek za letosni rok :)

17.09.2019 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Bohuzel musim hodnotit velmi prumerne.. nemohla jsem se zacist, dej nijak nehradoval, misty jsem se hodne nudila a doufala, ze uz se konecne neco stane... rozuzleni pribehu me teda ani trosku neuspokojio po dveste strankach jsem si myslela, ze prijde nejaky boom a ono nic.. bohuzel

07.09.2019 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Bohuzel jsem se nejako nemohla zacist, dej se hrozne tahnul a nemel moc spad..tema knihy zajimave,ale styl psani me moc nesedl..

27.08.2019 3 z 5

Ve službách SS proti Hitlerovi Ve službách SS proti Hitlerovi Václav Miko

četlo se fajn, děj se mi docela líbil jen mi hodně chyběla přímá řeč, knížka mě až tak moc nevtáhla do děje a ani jednu z postav jsem si neoblíbila

16.08.2019 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tak muzu roct, ze tahle knizka me bavila od zacatku do konce. Hrozne mi vyhovuje styl psani, hltala jsem stranku za strankou. Pribeh pekne propracovany, jen jsem se bala tolika postav, ale hrozne me probeh vtahl do deje, ze jsem se rychle zorientovala kdo, kde s kym

16.08.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Knizka se cetla skoro sama.. prvni knizka, kterou jsem od autorky cetla, rozuzleni trochu pritazene za vlasy, ale dalo se to prezit.

22.07.2019 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

hodně mi vadilo přeskakování děje z minulosti do současnosti - kdybych neviděla seriál, byla bych asi hodně zmatená. Některé pasáže až moc nezáživně popsané.. Připadalo mi, že kdybych si nedala do souvislosti se seriálem ani bych nepochopila, co tím bylo míněno. Téma každopádně super, atmosféra gileádu - škoda otevřeného konce :)

19.07.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Detektivky miluju,ale tahle me teda moc nenadchla. Hodne jsem se ztracela v postavach,musela jsem hodne premyslet kdo je kdo, s kym ho spojit, co s cim souvisi. Konec hodne moc odflaknuty,predstavovala jsem si jo mnohem lepe propracovanejsi.

01.07.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

no pro člověka, který neholduje poezii to bylo hodně průměrné. Pasáže, které byly spojeny s úryvky z knihy, pro mě bylo peklo, vůbec jsem nepochopila, co tím "básník" chtěl říci a tedy jsem pořádně nepochopila, jak se to prolíná s příběhem v knížce, tyto pasáže mě vůbec nebavily ,ale to je asi jenom můj subjektivní názor. Nicméně konec mi přišel nedotažený a odfláklý , pár stránek rozuzlení a konec. A co si budeme povídat, ani jedna z hlavních postav mi nepřirostla k srdci a ani mě nijak nezaujala. Průměr

16.05.2019 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

jak je uz psano nekolilrat, ten konec by si zasloizil vice rozepsat, tehotenstci, deri, svatba..konec na pae strankach me celkem zamrzel.....a ano samozrejme hlavni hrdinove spolu no co, je to roman, jsme to snad vedeli vsichni uz od prvniho dilu, ze to takhle dopadne ne?;)
i ten zivot v New Yorku mohl byt lepe popsany, jejich shledavani atd...no co, cetlo se to samo, ten styl psani me bavi. takova dobra romanticka oddechovka

09.05.2019 4 z 5