Hříšné tajemství přehled

Hříšné tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177431/bmid_tajnosti-hrisne-tajemstvi-sBy-177431.png 4 229 229

T.A.J.N.O.S.T.I. série

< 2. díl

Romantické, dobrodružné a sexem nabité pokračování jedné z nejžhavějších erotických sérií Cassie Robichaudová se stále vzpamatovává z nedávného milostného zklamání. Vstoupí do služby záhadné organizace s názvem T.A.J.N.O.S.T.I., která pomohla probudit její nejhlubší sexuální fantazie. Nyní je řada na Cassie, aby vedla nejnovější kandidátku skupiny, Dauphine Masonovou, a pomohla jí roznítit její sexuální touhu a najít sebedůvěru pro nový vztah. Obě ženy se pohybují na spletité cestě vášní a doufají, že objeví to, co skutečně chtějí od života a od lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Secret Shared , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hříšné tajemství. Přihlašte se a napište ho.

Pauvka
07.11.2023 4 z 5

Nemam rada otevrene konce, kdyz neni dalsi dil.. pribeh se mi ale libil :)

CiaKawlone
11.10.2023 3 z 5

Tak tohle mě tedy nebavilo. Tuhle literaturu vyhledávám, ale střídání postav mě prostě vždycky odradí. Po předchozím dílu jsem tomu chtěla dát šanci, ale vůbec mě to nezaujalo. Celé je to takové uvařené z vody. Otevřený konec navíc napovídá k dalšímu pokračování, které ale není.

p.pavlina
25.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Celkem povedené pokračování. A abych řekla pravdu, docela mě zklamal konec, neb jsem u těchto typů knih zvyklá na happy end a ono nic. No, nějak to přežiju.

Knižní novinky (25. 11. - 2. 12.)

25.11.2013

Kniha Hříšné tajemství v seznamech