Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

oddychovka, ktera se rychle cte :) clovek se zasmeje a zlepsi si naladu..

04.07.2022 3 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Super oddechovka, to jsem v tehle dobe potrebovala.

16.06.2022 4 z 5

Kavárna na konci ulice Kavárna na konci ulice Clare Pooley

Super příběh, bavila mě každá stránka, propojení lidí pomocí malého deníčku. Nikdy jsem nic s tímto námětem nečetla, takže mě hodně zaujalo.

08.06.2022 5 z 5

Týjo pana Bryndzu miluju, teda jeho knihy :D ... ale tohle? to teda vubec nebyl salek me kavy...série s Inspektorkou Erikou Fosterovou nebo Kate Marshallovou byly svely,uzasny, dokonaly... ale tady jsem teda sahla vedle, hlavni hrdinka mi byla tak hroyne moc nesympaticka, az jsem chtela knizku odlozit... ale kousla jsem se, jediny pozitivni bylo, ze knizka hrozne rychle utikala, jak byla psana formou emailu, to byl super napad, jinak bohuzel....

26.05.2022 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Srdcovka, kazde precteni mi da neco navic.

02.05.2022 5 z 5

Štěstí Štěstí * antologie

Pro milovnika maleeho prince TOP, krasne citaty a moudra. :)

29.04.2022 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Tak to se mi už dlouho nestalo, abych u knížky tolik bulela. Příběh mě hodně zasáhnul, ale věřila jsem ve šťastný konec.

26.04.2022 5 z 5

No tak tohle byla pecka! Sikmy kostel byl super, ale tohle?! Tohle mi sedlo mnohem vic, asi styl psani.. fakta, pribehy..za me super! I slza ukapla.. o Zivoticich jsem nikdy neslysela, rada jsem se zase neco noveho dozvedela.

22.04.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Jezis, ten Bryndza je prostě bozi!!! Chvíli mi trvalo zorientovat se v postavach, ale pak to zase byl ten stary dobry pribeh od Bryndzy. Zápletky, dynamycky dej, porad se něco delo, jo tohle me zase bavilo. Ja ty jeho knizky proste miluju.

11.04.2022 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Za me teda az moc jmen, v kauzach jsem se ztracela, chvilemi jsem nevedela kdo je kdo, kdo s kym proti komu jako zajimave, ale abych vic ocenila, musela bych se do toho hloubeji ponorit a zjistovat a to se mi fakt nechtelo.

09.04.2022 2 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

oddechovka, kdy už na začátku víte, jak to dopadne :D ale někdy i takové knížky jsou potřeba na odreagování, jen konec mohl být trochu více napínavější, za mě bylo moc rychle hotovo :D

05.04.2022 4 z 5

Vyvolávač deště Vyvolávač deště John Grisham

(SPOILER) Pohodova oddechovka, uz na zacatku sice predpovite, jak to vsechno dopadne...zadny zvrat se bohuzel konat nebude ;)

Jen konec me trochu zaskocil, ze s pravnicinou skonci, zrovna, kdyz dokoncil skolu a vyhral tak velky pripad.. no, ale alespon neco, co me prekvapilo ;)

12.02.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Čtivá oddechovka, ale musím přiznat, že jsem do Hartla zvyklá na lepší humor. Některé pasáže v životě mi přišly, až nereálné, hrozně přitažené za vlasy. A poprvé mi nesedl hlavní hrdina, občas by potřeboval na hubu, aby se probral i ty jeho dcery to bylo taky něco, v jiných knihách mi byly hlavní hrdinové sympatičtí, ale tyhle teda ne.

08.02.2022 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Dlouho jsem se k přečtení odhodlávala, protože nejsem zrovna největší milovník historie, ale teda knížka mě neuvěřitelně bavila. Čtivá každá kapitola. Prolínající se příběhy, láska, strach, smrt, historické události a ne zrovna jednoduchý život horníků a jejich rodin.

03.02.2022 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Knizka z ktera az mrazi, ze to takhle nekde "funguje". Precteno asi za dva dny, psano formou rozhovoru, takze stranky hrozne rychle plynou. Clovek ani netusil, jak moc to je hrozne, povoleni na vse, sledovani vseho, nepredstavitelne. Clovek si uvedomi, jak se ma vlastne dobre.

31.01.2022 5 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Zatim asi nejlepsi knizka, co jsem od neho cetla :) ..knizka se mi cetla sama, super humor spojeny s mistni kulturou a poznavanim. (Y)

11.01.2022 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

pohodová oddechovka :)

02.01.2022 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Uzasny pribeh..tahle knizka me moc bavila a to jsem se k ni dostala uplnou nahodou

05.05.2021 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Tak hlavni hrdinka mi lezla solidne na nervy ta mi fakt nesedla.. ale cekala jsem trochu jiny konec, bylo to hned vyreseny, na to, jak se vsechno ostatni "vleklo"

27.04.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

úžasná, hltala jsem každou kapitolu, stránku, větu, slovo! Nutilo mě to číst, číst a číst, přečetla jsem za dva večery. Nechalo to vě mně hodně moc, super příběh, nevím jestli tohle nepředčilo i Hanu, která je u mě TOP!

Určitě stojí za přečtení.

20.04.2021 5 z 5