Deník uštvané matky

Deník uštvané matky https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373320/mid_denik-ustvane-matky-JtX-373320.jpg 4 69 26

Deník uštvané matky série

1. díl

Juliette se právě stala matkou malé Daisy, ovšem mateřství zdaleka není takové, jak si ho malovala. Žádný domek s cestičkou lemovanou růžemi. Daisy nechce spát a žádný z milionů osvědčených triků rodičovských příruček na ni neplatí. A pak je tu ten prevít, co Juliette nechal stát u oltáře, Daisyin otec. Naštěstí je po ruce vždycky deník, papír snese vše!... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Bad Mother's Diary , 2015

Kiwisska
15.03.2023 3 z 5

Ideální čtení pro uštvané matky :) Začátek nic moc, ale pak to začlo mít formu a začlo to být čtivé. Konec jsem tak nějak očekávala, ale proto jsem to i četla. Ne kvůli zvratu, ale kvůli pohodové oddychovce. Líbily se mi krátké "kapitoly" po dnech.

Amneris
13.10.2022 3 z 5

Kniha mě zaujala názvem, tak jsem se rozhodla si ji přečíst. Čekala jsem deník uštvané matky, ale nakonec se z toho vyklubal román psaný formou deníku. Hlavní hrdinka mi ze začátku byla dost nesympatická, ale ke konci se to zlepšilo. A hlavně mi přišlo, že ten začátek byl hodně useknutý; najednou se člověk ocitne ve světě Julie a její rodiny. Konec byl dost předvídatelný... Jinak to byla docela čtivá knížka.

Doubravka1975
10.04.2022 5 z 5

Chtěla jsem číst úplně nenáročnou oddychovku a podle názvu a obálky jsem si v knihovně vybrala tuhle knihu.
Ze začátku jsem myslela, že ji snad odložím, ale asi tak koncem února, už to začalo být zajímavé ( psáno formou deníku, den po dni) a nakonec se z toho vyklubal docela pěkný příběh. Takže mé požadavky kniha na stopro splnila. Větší půlka přečtená na relaxačním - cvičím víkendu s partou 70 žen :):):)
Kdysi mi někdo řekl..... že život není o vyhýbání se bouřím, ale o tančení v dešti....

Monni
15.03.2022 3 z 5

Od knihy jsem čekala asi něco trochu jiného. Četla se dobře a byla to docela, ale čekala jsem, že se u ní zasměju a to se bohužel moc nestalo. Není to humoristický román, ale prostě jen román psaný formou deníku.
Určitě bych nedoporučovala číst těm, co si zrovna prochází nějakou krizí ve vztahu. Já zrovna jednu takovou měla a chtěla jsem se u knihy zasmát, ale kniha mě jen deptala, protože jsem prožívala zrovna něco podobného. Takže o knize jsem měla jiné představy a jiná očekávaní.

happy-smile
25.12.2021 3 z 5

Knihu jsem četla s tím, že to bude humoristická literatura. No nakonec to byl víc ten román pro ženy, i když nějaké úsměvné situace se tam taky našly. Moje kafe to úplně není, ale v rámci žánru asi ok, taková oddechovka.

Pavlina50
30.08.2021 4 z 5

Nic složitého, jednoduchá oddechovka, u které lze vypnout mozek a nechat ho chvíli bez práce.
Hlavní hrdinka mi se svými svéráznými rodinnými příslušníky, trapasy, sebekritickým ironickým pohledem na svět a věčným hledáním ztraceného sebevědomí vzdáleně připomínala Bridget Jonesovou. S ohledem na název jsem sice očekávala podstatně víc vtipných historek motajících se kolem dětí, ale dostala jsem spíš docela vtipnou romantiku, i když s předem předvídatelným koncem. Jako vsuvka na odreagování mezi thrillery a dramaty všeho druhu ale naprosto splnila účel.

michaela2173
15.01.2021 4 z 5

Místy sice zdlouhavá, ale celkově vtipná oddechovka, na odreagování super a čte se jedním dechem.

Nikychlupova
14.07.2020 5 z 5

Vtipná, dobře napsaná kniha, bavila mě od začátku do konce. vřele doporučují maminkám miminek, a ženám, dívkám po rozchodu. Rozhodně se nasmějete jako já.

Mikanadeta
27.04.2020 5 z 5

Dobrá oddechovka. Příjemně se četla, během 24 hodin je přečteno :-)

Terrez93
07.04.2020 3 z 5

Takova oddechovka, neurazi nenadchne. Psane super ctivou formou i kdyz je Vam uz na zacatku jasne, jak to dopadne :) (jak to u tehlech knizek byva:)). Hlavni hrdinku jsem si ke konci i oblibila.

avalonek
03.03.2020 5 z 5

Po knize jsem sáhla náhodou a musím říct,že jsem se opravdu bavila.Sice ke konci taková pohádka,ale hlavní hrdinka mi občas připomíná mě a mé nervy okolo dětí a její rodina mě hodně bavila.Takze já si čtení moc užila.Podivám se i na další knihy autorky

Rintintin
07.02.2020 3 z 5

Kniha na odreagování a na jeden večer. Ale překlad jména Juliette jako Julčo prostě bilo do očí :-D

barca9312
01.01.2020 3 z 5

Čekala jsem víc o životě matky a jeho nesvarech s kojencem. Čekala jsem něco o tom, jak je to náročné, nakonec to bylo o vztazích

veronika9761
19.07.2019 4 z 5

Vtipna a svizna cetba, mozna trochu antidetska :)

syky245
03.07.2019 2 z 5

Na zabití času dobré, ale nic napínavého ani extra vtipného jsem v knize neobjevila. Od začátku tak nějak tušíte, co se asi stane a všechno je zbytečně moc natahované na několik stran.

bonomi
30.05.2019 3 z 5

Příjemná kniha na odreagování. Děj mi přišel celkem předvídatelný, nicméně to neberu jako ztrátu času.

Vlak7
06.02.2019 3 z 5

Krásná oddechovka, pěkně se četla.

bookcase
04.01.2019 5 z 5

Nejprve jsem myslela, že to bude něco ve stylu přehnaně vtipných deníků utahaných rodičů, ale opak byl pravdou. Vyklubala se z toho milá, vtipná romance, která se dobře četla.

oluskace
27.11.2018 5 z 5

Pěkně jsem se pobavila. Dobrá na odreagování. Hodně jsem to prožívala. To asi ty poporodní hormony :D

Pepina19
05.11.2018 2 z 5

Nebylo to špatné čtení, určitě si u toho člověk odpočine a zasměje. Jen tomu něco trochu chybělo...

deníky humor pro ženy mateřství humoristické romány

Suzy K. Quinn
britská, 1979