Deník uštvané matky přehled

Deník uštvané matky https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373320/mid_denik-ustvane-matky-JtX-373320.jpg 4 69 69

Deník uštvané matky série

1. díl

Juliette se právě stala matkou malé Daisy, ovšem mateřství zdaleka není takové, jak si ho malovala. Žádný domek s cestičkou lemovanou růžemi. Daisy nechce spát a žádný z milionů osvědčených triků rodičovských příruček na ni neplatí. A pak je tu ten prevít, co Juliette nechal stát u oltáře, Daisyin otec. Naštěstí je po ruce vždycky deník, papír snese vše!... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Bad Mother's Diary , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník uštvané matky. Přihlašte se a napište ho.

Kiwisska
15.03.2023 3 z 5

Ideální čtení pro uštvané matky :) Začátek nic moc, ale pak to začlo mít formu a začlo to být čtivé. Konec jsem tak nějak očekávala, ale proto jsem to i četla. Ne kvůli zvratu, ale kvůli pohodové oddychovce. Líbily se mi krátké "kapitoly" po dnech.

Amneris
13.10.2022 3 z 5

Kniha mě zaujala názvem, tak jsem se rozhodla si ji přečíst. Čekala jsem deník uštvané matky, ale nakonec se z toho vyklubal román psaný formou deníku. Hlavní hrdinka mi ze začátku byla dost nesympatická, ale ke konci se to zlepšilo. A hlavně mi přišlo, že ten začátek byl hodně useknutý; najednou se člověk ocitne ve světě Julie a její rodiny. Konec byl dost předvídatelný... Jinak to byla docela čtivá knížka.

Doubravka1975
10.04.2022 5 z 5

Chtěla jsem číst úplně nenáročnou oddychovku a podle názvu a obálky jsem si v knihovně vybrala tuhle knihu.
Ze začátku jsem myslela, že ji snad odložím, ale asi tak koncem února, už to začalo být zajímavé ( psáno formou deníku, den po dni) a nakonec se z toho vyklubal docela pěkný příběh. Takže mé požadavky kniha na stopro splnila. Větší půlka přečtená na relaxačním - cvičím víkendu s partou 70 žen :):):)
Kdysi mi někdo řekl..... že život není o vyhýbání se bouřím, ale o tančení v dešti....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník uštvané matky v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

deníky humor pro ženy mateřství humoristické romány

Suzy K. Quinn
britská, 1979