Manželka mezi námi

Manželka mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 914 295

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

danielosbourne
28.04.2024 3 z 5

Knih s touhle tématikou už jsem pár přečetl a ve výsledku mi přijdou všechny v podstatě stejné. Zvraty v těchto příbězích mě už v podstatě nešokují a víceméně od začátku vím, jakým směrem se bude příběh ubírat. Můžu je tak rozřazovat mezi ty lépe a hůře napsané. Tuhle jsem poslouchal jako audioknihu a asi bych jí zařadil mezi ty, které určitě neurazí, ale mě ani nenadchla.

teepe
15.04.2024 5 z 5

(SPOILER) Bylo to fajn, bavilo mě to. Ve 3/4 první části jsem ale začala tušit podle některých náznaků, kdo je Vanessa. Kniha mě držela dlouho v napětí, co se tam vlastně dělo a proč... a pak... škoda, že jsem četla pomocnici dříve, ač je to novější dílo... ale téma náhradnice jsem četla už tam, takže mě zvrat tolik nešokoval. Každopádně za mě 5*.

be_pa
28.03.2024 5 z 5

Za mne plný počet. Poslouchala jsem audioknihu a nemohla se od CD odtrhnout. Sice mi od začátku napadlo, kam příběh směruje, ale ten směr se několikrát nakonec změnil. Poslední dobou čtu jen "má ji rád-nemá ji rád" a tohle byla odvrácená tvář romanťáren. Super.

Stromy
01.03.2024 5 z 5

Špičková záležitost. Doporučuji, nebudete litovat. Nádherně vystavěno. Naše domněnky o vývoji situace a postav musíte několikrát za celou knihu změnit. Překrásný zážitek.

LuckaK.088
19.02.2024 4 z 5

Za mě spokojenost, protože účel splnila = dva příjemně strávené večery. Povedený psychothriller, který má hned několik překvapivých zvratů, zamotaný, ale promyšlený děj, a nechybí ani překvapivý závěr.

mila2411
09.11.2023 4 z 5

Koupeno jako audio, bez velikých očekávání jako doplněk pro běhání a relax. A... nebylo to vůbec špatné. Téma na první dobrou tisíckrát ohrané, ale zde je to jiné a zajímavé...

beer.veronika
10.10.2023 2 z 5

Kniha se mi vůbec nelíbila. Velice zdlouhavá a na začátku jsem se ztrácela..
Jedině konec byl zajímavý :)

Timkim
20.09.2023 5 z 5

Kniha, v mém případě audiokniha, není jistě primárně určena mužům, ale já jsem naprosto spokojen. V knize je dost míst, kde se dej náhle otočí a Vás to nutí dál sledovat vývoj situace. Richard ...narcistický manipulativní šmejd......ale dobře to děvčata sehrála... Ten konec byl úplně super a kdybych napsal " to jsem čekal" , tak kecám.
Dle mého úplně v pohodě 90%.

_Michelle_
02.08.2023 4 z 5

Spletitý příběh, který mě udržoval v permanentním napětí a nutil mě zvídavě obracet další a další stránku. Kniha je napsaná šikovně, tudíž nikdy není vše zcela zřejmé a to co si myslíte, může změnit následující kapitola. Thriller splnil má neskromná očekávání.

Kira747
13.07.2023 5 z 5

Jednim slovem: vyborny!

Kenan
24.06.2023 2 z 5

Za mně zklamání. Tohle by stačilo na povídku.

Misute603
25.05.2023 5 z 5

Přečteno za jeden den, nemohla jsem knihu odložit.
Mně se moc líbila.

castiglione
24.02.2023 4 z 5

Může se to stát i v těch nejlepších rodinách...

KnihoSny
18.01.2023 4 z 5

Manželka mezi námi byla zajímavá jsem se jen trochu ztrácela kdo je kdo ale děj byl skvělí akorád bych zmínila že jsem až na konci pochopila oč vlastně jde :D

SynD
13.01.2023 2 z 5

překomplikovanost ve spojení s podřadnou kvalitou - a celé je to zbytečně dlouhé. četla jsem v originále, a tak za literární ukoptěností zjevně nestojí překlad.

dzejkbeltygros
09.01.2023 4 z 5

Dlouho jsem netušila, jestli čtu o koze nebo o voze, bylo to skvěle zamotané. Četlo se to lehce a rychle. Mám takové psychologické thrillery ráda. Takže určitě doporučuji.

Vatter83
10.12.2022 4 z 5

Poměrně čtivé od začátku, ale ten závěr tedy velké překvapení. Všechny postavy se prolnuly, vše do sebe zapadlo. I když to čtení mi přišlo zdlouhavé, závěr to celkem vynahradil.

dlabikk
01.11.2022 4 z 5

Ze začátku jsem byla trochu z knihy zklamaná, nemohla jsem se začíst, nicméně mne nakonec příjemně překvapila. Konec jsem nečekala, ani netušila. Bohužel jsem poslouchala audioknihu a neseděly mi změny hlasu vypravěčky u mužské postavy. Určitě ale doporučuji, mile překvapila :o)

kkubelkova
26.10.2022 5 z 5

Děj se mi líbil od začátku. Tuto knihu řadím mezi knihy, od kterých jsem se nemohla odtrhnout, už jen to, že jsem ji přečetla za jeden den, o něčem vypovídá. Doporučuji všem.

Julinka679
15.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Manželka mezi námi je spíše takový mix chaosu, zvláštních postav a mnohdy až moc divného chování.
Knížka se nečetla špatně, to je určitě jedním z pozitiv, rozhodně se mi líbil styl jakým byl příběh napsán, kdy do konce "nevíte", která žena je která. Schválně píšu uvozovky protože mi to "odhalení" došlo někde uprostřed, možná i dřív.
Úplně jsem nepochopila anebo mi prostě nesednul ten vztah bratr-sestra, kde se sestra chovala spíše jako milenka než sestra... No, nevím jak vám ale mě to přišlo divný...
S přivřenýma oběma očima 3*.