simi28 simi28 komentáře u knih

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Úplně skvělá kniha. Pořád čtu fantasy a tohle byla super změna. Cath mi byla moc sympatická, protože jsem taky introvert a prostě jsem jí rozuměla. Wren jsem měla občas chuť zabít, ale nakonec se trochu polepšila a Levi je prostě Levi:-) . Opravdu doporučuji

24.09.2016 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Úžasné. Moc jsem od této knihy neočekávala, ale strašně mě překvapila. Také jsem se u čtení hodně nasmála a spoustu zvratů jsem neodhadla. Všem milovníků fantasy doporučuji

11.09.2016 5 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Je to moc milá oddechovka, která se hodí na léto. Přečetla jsem jí jedním dechem a rozhodně se pustím i do dalšího dílu.

31.08.2016 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Moc pěkná kniha se skvělým nápadem. Už od první stránky mě bavila a přečetla jsem jí opravdu rychle. Podle mě je to skvělá fantasy oddechovka a moc se těším na druhy díl.

12.08.2016 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Opravdu perfektní kniha. U čtení jsem se ani jednou nenudila a přečetla jsem ji během týdne, což je vzhledem k počtu stránek pro mě dobrý výsledek. Ze začátku se mi hodně pletly postavy, ale po sté stránce už to bylo v pohodě. Moje oblíbené postavy jsou jednoznačně Arya Stark, Tyrion Lannister, Jon Snow a Daenerys Targaryen. Pro všechny fanoušky fantasy doporučuji

09.08.2016 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Úžasný závěr celé trilogie, kterou si rozhodně přečtu znovu. Konec se mi moc líbil a doufám, že Soman Chainani napíše další kouzelný příběh. Proto nemůžu jinak hodnotit než pěti hvězdičkami.

06.08.2016 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Naprosto úžasná kniha! Byla hodně šílená a občas zmatená, že jsem něco musela číst dvakrát, ale zároveň je tato kniha kouzelná. Je pravda, že nesnáším milostné trojúhelníky, ale tady mně ani trochu nevadil. Opravdu doporučuji

29.06.2016 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Pro mě to je moc hezká oddechovka. A protože čtu pořád fantasy knihy, tak to bylo něco jiného a moc mi tato kniha sedla. Oblíbila jsem si Laru Jean, Kitty, Joshe a Petera, ale nesedla mně starší sestra Margot. Moc doporučuji a těším se na další díl.

19.06.2016 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Úžasná kniha. Sice mě trochu vytáčel Harry, když na všechny křičel a pořád se vztekal, ale přece jenom dospívá, takže to k té knize asi patří. Umbridgeová mě neskutečně štvala, a kdyby byla skutečná, tak bych jí ráda zabila. Ale také je tu nová postava Lenka Láskorádová, kterou jsem si moc oblíbila. Rozhodně doporučuji

12.06.2016 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Všechny díly byly super, ale tenhle byl nejlepší. Amy i Syna jsem si moc oblíbila a celou dobu jsem jim fandila. Rozhodně doporučuji.

10.05.2016 5 z 5

Kůň jménem Zázrak Kůň jménem Zázrak Zuzana Holasová

Moje nejoblíbenější kniha o koních. Četla jsem jí už dvakrát a rozhodně se k ní ještě někdy vrátím. Všem milovníkům koní moc doporučuji a stejně tak i druhý díl.

06.05.2016 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Úžasná knížka. Už od první stránky se mi četla dobře a i když jsem ten zvrat na konci očekávala, tak to bylo super. Všem doporučuji.

20.04.2016 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Zatím nejlepší díl z celé série. Všem doporučuji.

08.04.2016 5 z 5

Pátračka Gilda a Duchova sonáta Pátračka Gilda a Duchova sonáta Jennifer Allison

Tento díl je můj nejoblíbenější společně s pátým. Moc se mi tu líbí prostředí Anglie. Kniha byla hodně napínavá a byla napsaná krásným stylem.

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

Skvělá kniha. Tato série je moje srdcovka. Četla jsem jí už třikrát a rozhodně jí budu číst ještě mnohokrát.

Správné rozhodnutí Správné rozhodnutí Shani Petroff

Ještě lepší než první díl. Četla se jedním dechem a doporučuji všem.

28.03.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasná kniha. Je napsána velice čtivě a měla jsem ji přečtenou za chvíli. Určitě si přečtu Elitu.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Ani druhý díl mě nezklamal, protože byl také úplně úžasný. Líbil se mi možná ještě víc než první, protože je tam Xemerius, kterého mám moc ráda a je to moje nejoblíbenější postava z celé trilogie!!!

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tato kniha je úžasná. Při čtení jsem se moc bavila, a když jsem byla teprve na stránce 50, už jsem objednávala druhý díl, což normálně nikdy nedělám. Všem ji doporučuji.

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Od této knihy jsem měla velmi nízké očekávání, ale nakonec se mi moc líbila. Kniha je dobře, čtivě a zábavně napsaná a už od první stránky mě bavila. Rozhodně doporučuji.

28.03.2016 4 z 5