simi28 simi28 komentáře u knih

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Tento díl se mi líbil nejvíc, ale zároveň mě mrzí, že tak dokonalá série končí. Rose a Dimitrij mi budou chybět a Lissa Christian taky. Je to jedna z mých nejoblíbenějších sériích a všem ji doporučuji.

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Tato kniha byla hodně napínavá a čtivá, ostatně jako všechny díly VA. Konec mě hodně překvapil, a proto nutně potřebuji poslední díl.

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Jako vždy úžasný díl. Pro mě zatím nejlepší z celé série. Pořád se tam něco dělo, nikde jsem se ani trochu nenudila. A ten konec?! Úplně mě šokoval a já teď jen potřebuji vědět, jak to všechno dopadne.

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Super kniha, ale ten konec! Je mi ho opravdu líto.

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Úžasná kniha. Ze začátku jsem k ní byla skeptická, protože jsem si myslela, že to bude další tuctová kniha o upírech s nerozhodnou hrdinkou. Omyl! Rose jsem si hned zamilovala a Dimitrije taky. Všem doporučuji.

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Tato kniha se mi líbila víc než první díl. Bylo tam mnohem více zvratů a myslím si, že je propracovanější. Už se nemohu dočkat na poslední díl.

28.03.2016 4 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Tato kniha se mi moc líbila, ale něco mi tam nesedlo. Ale stejně se těším na druhý díl.

28.03.2016 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Úžasná kniha, jako všechny knihy o Harrym Potterovi.

28.03.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Boží kniha. Tuhle sérii prostě miluju!!!

28.03.2016

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Perfektní závěr celé trilogie.

28.03.2016

Výborná kniha, ke které se určitě ještě někdy vrátím.

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Kniha mě bavila ještě víc než první díl. Konec mě hodně zarazil a modlím se, aby co nejdřív vyšel poslední díl.

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Úžasná kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem a moc se těším na druhý díl.