milunka21 milunka21 komentáře u knih

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Na tohle vydání se vyplatilo čekat se čtením této klasiky. Hlavně se tak dobře čte, že by člověk ani neřekl, že byla vydána před 70 lety. A ta obálka od Ledy TOP...

04.12.2018 5 z 5

Nikomu by neublížil Nikomu by neublížil Catherine Burns

Překvapivá kniha. Celou dobu si myslíte že víte a nakonec obrat o stoosmdesát stupnu. Rozhodně doporučuji.

04.12.2018 5 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Wooooow. Tohle ani nejde srovnávat se sirotčincem. Ten Lískovému les nesahá ani po kotníky. Je to skvělý, temný a napínavý příběh. A ty příběhy se mi také moc líbili. Žádné pohádky se štastným koncem...

12.11.2018 5 z 5

Ostrá jako katana Ostrá jako katana Ivana Vostřáková

Autorku mám ráda díky jejím předešlým knihám a musím říct, že mě thrillerem hodně překvapila a o to víc, když jsem knihu přečetla jedním dechem. Ostrá jako katana je mnohem lepší. Je hodně čtivá, napínavá a prostě ji nešlo odložit. Doufám, že se thrillerů bude držet a brzo nás zase překvapí novou knihou. :-)

10.11.2018 5 z 5

Zjevení démona Zjevení démona Taran Matharu

Na to že to je čtvrtý díl a ještě prequel, tak wooow. Autor udržuje svoji zaběhnutou laťku a i ve čtvrtém díle mě dokázal hodně překvapit.

30.10.2018 5 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Tahle kniha si rozhodně zaslouží nálepku světový bestseller. Napínavá, plná tajemství, které se pomalu poodkrývají. A wow konec. Nenáročná a čtivá. Rozhodně doporučuji.

20.10.2018 5 z 5

Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Jaroslava Černá

Další skvělá kniha autorky. U jejích knih miluji, že se drží faktů a její knihy jsou napsány tak čtivě, že se člověk do nich naprosto ponoří a ještě zjistí, co se dělo v naší historii. :-)

17.10.2018 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Naprostá pecka. Hodně napínavá a to prostředí...wow. Těším se na další díl.

09.10.2018 5 z 5

Život v ráji Život v ráji Martin Štefko

Opravdu dobrá kniha z pera českého autora. Budu si muset přečíst i ten první díl. :-)

29.09.2018 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Skvělý a procítěný příběh. Je to smutná kniha s notnou dávkou romantiky. Rozhodně si přečtu i labutě.

27.09.2018 5 z 5

Anna Lucemburská: Kdo získá klíč k jejímu srdci? Anna Lucemburská: Kdo získá klíč k jejímu srdci? Hana Parkánová-Whitton

Zase další skvělá a čtivá kniha od autorky, kterou jsem si moc oblíbila. Vždycky jsem radši Tudorovskou dobu, ale díky ní jsem si oblíbila i naší historii. Prostě autorka dokáže čtenáře ponořit do dané doby. :-)

19.09.2018 5 z 5

Tajný deník Blanky z Valois Tajný deník Blanky z Valois Melita Denková

Alpress má skvělé autorky. To byla moje první kniha od Denkové a mám další oblíbenkyni. Příběh je jednoduchý, čtivý a přehledný. Rozhodně doporučuji.

12.09.2018 5 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Moc krásná kniha pro dívky. A přesto že jsem starší, příběh mě chytl a okouzlil. Moc se těším na další díl. :-)

11.09.2018 5 z 5

Na odvrácené straně Na odvrácené straně Anthony O'Neill

Čtivé, napínavé, místy brutální. Prostě pecka

22.08.2018 5 z 5

Exorcismus mé nejlepší kamarádky Exorcismus mé nejlepší kamarádky Grady Hendrix

Skvělá kniha. Napínavá až do konce. Rozhodně doporučuji, já ji přečetla jedním dechem.

19.08.2018 5 z 5

Poslední Namsara Poslední Namsara Kristen Ciccarelli

Naprostá pecka. Těšila jsem se na ní od chvíle kdy originál zaplavil instagram a byla ještě lepší, než jsem čekala. :-) Rozhodně doporučuji.

27.07.2018 5 z 5

Půlnoční odhalení Půlnoční odhalení Melinda Leigh

Čtivá, svižná, napínavá. Jsem ráda za další skvělou a novou autorku u nás a doufám, že brzo se dočkáme další knihy. :-)

20.07.2018 5 z 5

Slib svatojánské noci Slib svatojánské noci Jana Klimečková

První mé seznámení s autorkou a rozhodně ne poslední. Čtivý, svižný román, napínavý od začátku do konce. Rozhodně doporučuji.

03.07.2018 5 z 5

Zrcátko Zrcátko Karl Olsberg (p)

Originální, jednoduchá na čtení, propracovaná a fascinující. co více dodat....

24.06.2018 5 z 5

S cejchem ďábla S cejchem ďábla Oldřiška Ciprová

Autorka nikdy nezklame. A tentokrát vybrala opravdu zajímavou postavu z naší historie. Kniha je skvělá, čtivá, napínavá a krutá. Ale za tu krutost může hlavní postava, protože se to zakládá na skutečných událostech. Pro mě nejlepší, co jsem doposud od autorky četla, ale to díky tomu, koho autorka vybrala. Sem zvědavá koho si vybere příště. :-)

23.06.2018 5 z 5