milunka21 milunka21 komentáře u knih

Relikvie Relikvie Tim Lebbon

Podle anotace a obálky jsem čekala víc. Pro mě to bylo zklamání. Ale věřím, že si své čtenáře získá.

17.03.2018 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Nemůžu uvěřit, že je konec. chci víc. Knihy si budu muset pořídit domů, ekniha mi nestačí. :-)

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

S dalším dílem kvalita nešla dolu, jak tomu bývá. Právě naopak. :-)

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Nečekala jsem, že m,ě bude tolik bavit. Byla to láska od první stránky.

17.03.2018 5 z 5

Faraonův soud Faraonův soud Karel Cubeca (p)

Starý Egypt miluju a toto byl čtivý a poutavý příběh. :-) Nemám co vytknout.

16.03.2018 5 z 5

Nadechni se Nadechni se L. S. Hawker

Kniha je překvapující a strhující. Ani jsem nečekala, že mě bude tolik bavit. Rozhodně doporučuji.

10.03.2018 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Perfektní, dokonalé, čtivé, smutné a takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. Knihu rozhodně doporučuji, protože je to moc silné téma a kniha je tak dokonalá právě díky zkušenosti samotné autorky.

08.03.2018 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Tisíckrát lepší než první díl. :-)

05.03.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Ze začátku trošku chaos v postavách, ale rychle se to srovnalo a nemohla jsem se odtrhnout. Miluju rodinné ságy a tahle mě chytla.

04.03.2018 5 z 5

Dračí princezna Dračí princezna Eliška Richterová

Na prvotinu perfektní. Jednoduchý a přesto moc chytlavý příběh, který si mě získal. Už aby bylo pokračování. :-)

01.03.2018 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak nastal zlom a naprosto se to rozjelo.
Připomíná mi Zmizelou, hlavně kvůli konci. A oceňuji tu originalitu. V knize jsou zakomponované články z blogu jedné z hlavních hrdinek. :-)

17.02.2018 4 z 5

Alison Weirová píše skvělé čtivé historické romány podle skutečnosti. Všichni ví, jak Anna Boleynová skončila. Jenže jak žila? To se dozvíte v této nádherné knize. A přesto že víte jak to dopadne, kniha si vás získá a nepustí. Rozhodně doporučuji. Tato autorka je pro mě TOP.

13.02.2018 5 z 5

Ztracená vládkyně Ztracená vládkyně Steve Robinson

Moje první setkání s tímto autorem a bylo to perfektní. Jelikož jsem milovnice Odložených případů a tohle mi to dost připomnělo, tak prostě wow. Čtivé, poutavé a chci víc. :-D

11.02.2018 5 z 5

Spočítej hvězdy Spočítej hvězdy Lois Lowry

Jednoduchá, lehká, přesto silná a krásná. autorka umí.

28.01.2018 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Perfektní. To vykreslení strachu a bezmoci. Úžasný thriller, který nedáte z ruky.

24.01.2018 5 z 5

Kněžna Ludmila: Vznešená, milovaná, zrazená Kněžna Ludmila: Vznešená, milovaná, zrazená Hana Parkánová-Whitton

Historie z pera této autorky doslova ožívá. Opravdu skvělá kniha. Musím vyhledat další knihy této autorky.

15.01.2018 5 z 5

Polární záře Polární záře Jiří Mazurek

Opravdu strhující kniha. a ten konec...Doufám že bude pokračování. :-)

10.01.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Nemám slov. Nečekala jsem že to bude taková pecka. Rozhodně si tu zlatou nálepku zaslouží.

08.01.2018 5 z 5

Matčiny hříchy Matčiny hříchy Irene Kelly

Strašně silná kniha. Čekala jsem šílenosti, ale ne tak hodně. Škoda že o knih o Irsku a dané situaci neni tolik.

31.12.2017 5 z 5

Benátský proces: Návrat porodní báby Benátský proces: Návrat porodní báby Roberta Rich

Tuhle sérii zbožňuji.Autorka zase nezklamala. :-)

31.12.2017 5 z 5