milunka21 milunka21 komentáře u knih

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Začátek chytlavý, prostředek nudný a konec pecka. :-)

20.06.2018 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Rozhodně něco naprosto jiného, než autorka normálně píše. Škoda že to byla jen povídka. Dokázala bych si to představit rozvinutější.

11.06.2018 4 z 5

Za jasné noci Za jasné noci Elizabeth Haran

Naprosto skvělý a čtivý příběh. Žádá slaďárna. Dokonce jsem kvůli ní nešla spát, jak jsem se do knihy ponořila.

06.06.2018 5 z 5

Dívka, která chtěla zachránit knížky Dívka, která chtěla zachránit knížky Klaus Hagerup

Opravdu nádherná kniha s překrásnými ilustracemi. Jedna z těch pohádek, která okouzlí děti i dospělé. Tu nikdy nedám z ruky a budu ji číst pořád dokola a nikdy neomrzí.

27.05.2018 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Moje první kniha od autora a je skvělá. Těším se na pokračování. A ta historka s kocourem bombová. :-D

27.05.2018 5 z 5

Vina Vina Arnaldur Indriðason

Svižný a napínavý krimi thriller, který mi pomohl více nakouknout do tajemného Islandu.

Uspávanky Uspávanky Jan Skácel

Moc krásná kniha která se líbila mě i dětem. A také ilustrace. :-)

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Autorku jsem si oblibibuji čím dál víc.

19.05.2018 5 z 5

Mise Saturn Mise Saturn John Sandford (p)

Nemám co vytknout. Prostě kvalitní propracovaná scifi u které se autoři opravdu snažili být co nejreálnější. Rozhodně doporučuji.

13.05.2018 5 z 5

Vzdálená řeka Vzdálená řeka Barbara Wood

Autorka nezklamala. Dva děje, přítomnost a minulost navzájem propojené. Napínavé, čtivé a minulost okouzlující i když smutná.

07.05.2018 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Skvělý závěr série. Oproti Předchozím dílům je trojka více krvavější, napínavější a ve všem prostě naprosto nejlepší. Jen je mi líto, že už je konec. sand se od autorky dočkáme další skvělé série. :-)

25.04.2018 5 z 5

Síť snů Síť snů Petra Kubašková

Kniha mě naprosto nadchla. To prolínání minulosti s přítomností. Lehká, čtivá a napínavá. Rozhodně doporučuji. :-)

22.04.2018 5 z 5

První život První život Gena Showalter

Naprosto skvělé a originální. Těšila jsem se od první zmínky o knize a když konečně vyšla, tak zážitek překonal očekávání. Rozhodně doporučuji.

16.04.2018 5 z 5

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Co na to říct. Skvěle napsaná kniha podle skutečné události. Přesto tak smutná a krutá. rozhodně doporučuji

14.04.2018 5 z 5

Skleněná past Skleněná past Éric Fouassier

Kniha mě ze začátku bavila, ale pak to byla jen nuda, pomalý vývoj a nezáživné. A to jsem jí zkoušela číst víckrát.

14.04.2018 2 z 5

Michael Jackson: Zpátky v čase Michael Jackson: Zpátky v čase Daryl Easlea

Dokonalý přehled do života světoznámého zpěváka. Nebylo opomenuto nic z jeho života. A ty fotografie prostě úchvatné. Pro fandu dokonalost.

08.04.2018 5 z 5

Strážkyně podsvětí Strážkyně podsvětí Elizabeth Peters (p)

Skvělé, svižné a poutavé. Rozhodně musím mít kompletní sérii.

07.04.2018 5 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Každý pokračování je lepší a lepší. Jednou bude tahle série v závěsu za Harrym Pottrem co se týče populárnosti. :-)

01.04.2018 5 z 5

Subjekt Subjekt Patrik Svoboda

Na prvotinu je to dokonalé. Autor mě mile překvapil. Kniha je propracovaná a promyšlená do posledního detailu. Rozhodně doporučuji

29.03.2018 5 z 5

Oni nevědí, co činí Oni nevědí, co činí Jussi Valtonen

Strašně moc náročná kniha, četla jsem jí přes týden. Ale přesto skvělá a pravdivá. Rozhodně doporučuji. Člověku to otevře oči, donutí ho to přemýšlet a třeba něco i přehodnotit. :-)

21.03.2018 4 z 5