milunka21 milunka21 komentáře u knih

Zapomenutý faraon Zapomenutý faraon Philipp Vandenberg

Je to jasný,musim mít od něj všechny knihy opravdu mě nadchnul :-)

18.03.2015 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Mě se líbila,dost dobře se čte.Místama trošku zamrazí,ale jinak to neni moc strašidelný,ale to mě nevadí.

14.03.2015 5 z 5

Co dodat,miluju tu knihu,přítel mi dokonce řikal že když to čtu tak se usmívám :-D ale to se u některých hlášek prostě nedalo :-D

10.03.2015 5 z 5

Frankenstein Frankenstein Mary Wollstonecraft Shelley

Nejdříve jsem se bála protože filmového frankensteina nemam moc v lásce,ale do knihy jsem se zamilovala,úplně něco jinýho než sem čekala.

10.03.2015 5 z 5

Vzpomínky z protektorátu Vzpomínky z protektorátu Lubomír Popelínský

Škoda že tam neni jak si žije Ládík po válce,dost by mě to zajímalo.jinak velmi pěkná kniha kterou lehce přečte i náctiletý :-)

02.03.2015 5 z 5

Jane - moderní příběh Jany Eyrové Jane - moderní příběh Jany Eyrové April Lindner

Konec sem čekala jiný,kniha mě velmy překvapila. :-)

23.02.2015 4 z 5

Konec sem čekala jiný,kniha mě velmy překvapila. :-)

23.02.2015 4 z 5

Tudorovci Tudorovci Philippa Jones

to se nedalo číst

11.02.2015 2 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Nemam slov,knihu sem za dva dny přečetla :-D ale nevim jestli vydržim do léta na třetí díl

09.02.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

viděla jsem dříve film než sem začla číst,ani sem nevěděla že je kniha,objevila jsem ji náhodou a musim říc že i když sem viděla film tak se mi to krásně četlo,hlavně ve filmu toho dost změnily.Dnes začnu číst druhý díl,už se nemůžu dočkat.Kniha nezklamala.

06.02.2015 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Původně sem si myslela že kniha je spíše pro náctileté čtenáře a velmi jsem se zmílila.Je to zajímavá kniha doplněna
úžasnými fotkami.Krásně se čte,ani sem nečela že tak tlustou knihu tak rychle přečtu.Jinak konec mě velmi překvapil a těšim se na další díl :-)

28.01.2015 5 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

dala bych to jako povinnou četbu na zš

19.01.2015 5 z 5

Očkování v otázkách a odpovědích pro přemýšlející rodiče Očkování v otázkách a odpovědích pro přemýšlející rodiče Alexandr Kotok

nemam co říct,prostě to by si měl přečíst každý rodič.

10.01.2015 5 z 5

Lásky královské Lásky královské Miloš Václav Kratochvíl

6eny a hlavně královny to neměly lehký,krásný čtení

31.12.2014 5 z 5

velmi se mi to líbilo,pěknej doplněk k doplnění informací :-)

04.12.2014 5 z 5

Démon Démon Michail Jurjevič Lermontov

pěkný,mohla bych číst pořád :-)

03.12.2014 5 z 5

Stíny v zrcadle Stíny v zrcadle Inger Edelfeldt

Knihu jsem cetla ve ctrnacti a strasne sem ji milovala a ted kdyz sem ji cetla po letech zas tak nezklamala a pripomelo mi to detstvi. :-)

01.12.2014 4 z 5

Lord John a důvěrná záležitost Lord John a důvěrná záležitost Diana Gabaldon

Nějak mě nechytla.Ale to je možná tim že nemam na čtení moc čas

24.11.2014 1 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Nemohla sem ji dočíst,je prostě nechutná.

23.11.2014