S cejchem ďábla přehled

S cejchem ďábla https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376058/mid_s-cejchem-dabla-79j-376058.jpg 4 50 50

Mladá Kateřina z Lažan je obdařena nadpozemskou krásou. Pochází z urozeného rodu a její věno je větší, než by si mohl každý ženich přát. Snad i proto je stárnoucí Jan z Bechyně překvapen, jak rychle jeho žádosti o ruku vyhověla. Vždyť zájemců musí být celé zástupy! Brzy po svatbě však začne vycházet najevo, že pod vlídnou tváří se skrývá temnota.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S cejchem ďábla. Přihlašte se a napište ho.

Noisette73
23.12.2023 4 z 5

Kniha byla průměrná, přesto se celkem svižně četla a bylo to zajímavé. Slabý odvar Čahticke paní od pana Nižnánského, ale stojí za přečtení.

WaN635
07.07.2023 4 z 5

Oddechovka na jeden večer. Příběh šlechtičny, která se vyžívá v týrání lidí a zvířat.
Ohodnotila bych 3 hvězdičkami, ale vzhledem k tomu, že mě kniha donutila si o paní Kateřině z Bechyně něco zjistit, přidávám jednu hvězdu navíc.

Ovecka_Saki
29.03.2023 odpad!

To se nedá považovat ani za oddechové čtení, protože hodnota knihy je naprosto nulová.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha S cejchem ďábla v seznamech

v dalších seznamech2x