Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice přehled

Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376200/mid_vladislav-ii-necekany-vzestup-zavrz-NW8-376200.jpg 4 16 16

Vladislav má pověst nezodpovědného mladíka – holduje ženám, vínu i jiným světským radovánkám. A právě takového panovníka potřebuje na trůn česká šlechta, aby mohla sama posílit vliv a moc. Ale k překvapení všech se Vladislav ujme panovnických povinností velmi svědomitě a stejně svědomitá se zdá být i jeho volba české královny – krásné, bohaté a chytré Judity.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice. Přihlašte se a napište ho.

Ran
20.02.2024 3 z 5

Příběh se mi líbil a byl velmi zajímavý a dobrý. Text byl na některých místech zkratkovitý, ale celkem to navazovalo, takže to moc nevadilo.

hannina
30.06.2021 4 z 5

Opáčko z dějepisu, období - ranný středověk, lokace - české země, rod - Přemyslovci, panovník - Vladislav II. Krátce, stručně, jasně, dobře se to četlo.

WaN635
27.10.2020 5 z 5

O Vladislavu II. jsem přečetla několik knih a i přesto, že jeho příběh již znám, líbila se mi i tato verze.
Kniha byla poutavá, milovníkům Přemyslovců a beletrie se bude líbit. Přečtená za jedno odpoledne :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice v seznamech

v dalších seznamech2x