Slib svatojánské noci přehled

Slib svatojánské noci https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376988/bmid_slib-svatojanske-noci-nmZ-376988.jpg 4 65 65

Tři venkovské děti z Moravského Slovácka se ocitnou v císařském městě Vídni. Mají štěstí, start do nového života se jim zdaří. Shodou náhod, ale i vlastním přičiněním se jejich vzletné dětské sny postupně mění ve skutečnost. Život se s nimi přesto nemazlí, prožívají jak přátelství, tak lásku a úspěchy, ale i nenaplněná očekávání, okusí i zradu a bolestná zklamání. Jsou svědky tragických událostí, které těžce poznamenají jejich osudy. Slib, který si daly o svatojánské noci, své první noci ve Vídni, se přesto snaží dodržet, i když podmínky, za kterých ho uzavřely, se během let v mnohém změní.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slib svatojánské noci. Přihlašte se a napište ho.

zdenaR
07.07.2023 3 z 5

Příjemný čtivý příběh, dojemný.

Noisette73
11.10.2022 2 z 5

Na to jak moc se mi od autorky líbila Kočárová cesta, se mi toto zase tolik nelíbilo, styl psaní byl pro mě trošku zvláštní, stavba vět byla pro mě utrpením, ale líbilo se mi jak autorka vše prokládala lidovou moudrostí, zvláště pak pranostikami.

zimolka
05.10.2021 4 z 5

Krásné oddechové čtení .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slib svatojánské noci v seznamech

v dalších seznamech1x