Ostrá jako katana přehled

Ostrá jako katana https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390378/mid_ostra-jako-katana-Ixd-390378.jpg 3 48 48

Thriller o nejtemnějších stránkách lidského charakteru. Máloco je ve skutečnosti takové, jak se na první pohled zdá. Marie s Karolínou nemají téměř nic společného. Karolína už nemá nikoho a nic, co by mohla ještě ztratit. Marie je oddanou manželkou úspěšného muže a milující matkou osmileté dcery. Když se však Mariin dokonalý svět z hodiny na hodinu roztříští na kusy, je to právě Karolína, kdo musí nepozorovaně nastoupit na její místo, aby zachránila Mariino dítě i sebe. Má to o to těžší, že skrývá tíživé tajemství, které nesmí být nikdy odhaleno.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ostrá jako katana. Přihlašte se a napište ho.

HelenaHelca
18.01.2023 5 z 5

Napínavé čtení okořeněné malou špetkou nadpřirozena, což je pro tuto autorku typické. Příběh dvou žen, které jsou ochotné jít pro záchranu dítěte až silně za hranu. Motivy týrání a bezmoci, na druhé straně odhodlání se vzepřít osudu a rafinované cesty k vítězství. Skvěle se četlo

Madi
29.04.2020 1 z 5

Relativně vysoký hodnocení nechápu. Křečovitý, trapný dialogy na úrovni Ordinace v růžové zahradě. Kdo takhle kostrbatě a nepřirozeně mluví?? Přišlo mi to jako slohová práce žákyně základní školy. A ještě ta přezdívka - Marilyn. K smíchu.
A jakože thriller??? Kde prosím vás???

SilvieK001
27.03.2020 4 z 5

Styl autorky mi velmi vyhovuje! Je vtipná, má nadhled, má ráda nadpřirozené bytosti stejně jako já. Příběh není ani tak důležitý, jako pocit lehkosti, který z něj zůstává. MOc doufám, že brzy napíše další knihu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ostrá jako katana v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x