Tommyknockeři

od:


KoupitKoupit eknihu

Další napínavý román proslulého mistra hororu, tentokrát o městečku sužovaném mimozemskými silami. Bobbi, spisovatelka žijící poklidným způsobem na své farmě, jednou v lese zakopla o kus kovu. Poháněna nevysvětlitelnou zvědavostí začala kopat a postupně za pomoci ostatních odhalovat zabořený vesmírný koráb. „Tommyknockeři“ potřebují lidské bytosti pro výrobu energie. Mění fyzicky i psychicky Bobbi i ostatní obyvatele Havenu a nutí je pomocí hrůzných vynálezů ničit všechny, kteří jsou proti nim. Jen Gard a Davidův dědeček jsou chráněni kovovou destičkou v hlavě (následek po starém zranění), navíc jim pomáhá láska k Bobbi a malému vnukovi. Ubrání se lidé? Kolik životů bude obětováno, aby vetřelci mohli odletět ?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/171088/tommyknockeri-w7I-171088.jpg 4517
Orig. název:

The Tommyknockers (1987)

Žánr:
Horory, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Beta-Dobrovský
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Někteří Tommyknockeři byli odvezeni na místo zvané "Dílna", které kdysi do základu vypálila jedna malá holčička (narážka na knihu Žhářka) (Juryk)


Když se chlapec s děvčetem hnali autem zpět do Havenu, projížděli přes město Derry. Chlapec měl za to, že trpí halucinacemi, jelikož se na něj z kanálu šklebil klaun v bílých rukavičkách a držící v rukou balónky (narážka na knihu TO) (Juryk)


Je zmíněna rozhlasová stanice WZON. Tuto stanici vlastní Stephen a Tabitha Kingovi. (smetyl)


Jsou zde zmíněni spisovatelé hororu Peter Straub a Dean Koontz. (smetyl)