Kokain Blues

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První z knížek ze světoznámé krimi série Phryne Fisherová vyšetřuje, předloha úspěšného televizního seriálu Miss Fisher Murder Mysteries (u nás na Netflixu). Dvacátá léta v Melbourne v Austrálii. Do města se vrací žena, která otřese smetánkou i podsvětím. Phryne Fisherová, s koktejlem v ruce a talentem na řešení malérů, se nezastaví před ničím. Phryne přijímá zakázku na vyšetření záhadných nevolností dcery londýnských přátel. Ta se odstěhovala za manželem do Melbourne, kam zamíří i Phryne. Pátrání ji přivede na stopu nebezpečného kokainového gangu. A díky novým známým – svérázným taxikářům – přibere i tragický případ zneužité dívky. Zároveň se znovu seznamuje s městem, ve kterém kdysi vyrůstala – s jeho krásami, předměstími, luxusními večírky i skandály....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371921/kokain-blues-qHQ-371921.jpg 3.847
Série

Slečna Fisherová vyšetřuje 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy
Vydáno, Charleston Media
Orig. název

Cocaine Blues, 1989

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Série Slečna Fisherová vyšetřuje je předlohou pro seriál Vražedné záhady slečny Fisherové, které běží dlouhodobě na Netflixu, Epic Drama a od prosince 2019 do jara 2020 také na TV Prima, každou sobotu od 12.15h, dva díly po sobě. Seriál má celkem 34 dílů. (JasNass)


Ukázku z knihy Kokain Blues načetla moderátorka Českého Rozhlasu Veronika Sedláčková https://www.youtube.com/watch?v=075aEUVJ_SY (JasNass)