Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

od:


KoupitKoupit eknihu

Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak – i když to zní jako něco nemožného – jsou možná stále naživu. Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117797/sirotcinec-slecny-peregrinove-pro-podivne-deti-117797.jpg 44304
Série:

Sirotčinec slečny Peregrinové (1.)

Orig. název:

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2012)

Žánr:
Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Jota
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

• Film • SIROTČINEC SLEČNY PEREGRINOVÉ PRO PODIVNÉ ĎETI / Miss Peregrine's Home for Peculiar Children | 2016 → Fantasy, USA, 128 min (boza7)


Ransom Riggs nasbíral poněkud velké množství "zvláštních" fotografií s nejrůznější tematikou. Chtěl po vydavateli, aby tyto fotografie vydal ve fotoknize. Jeho návrh byl zamítnut, ale vydavatel mu poradil aby k fotografiím vymyslel příběh. A tak vznikla kniha - Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. (AnetW94)