Selekce 1–3 (box)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

35 dívek. 1 princ. Životní šance. Princeznovská trilogie v jednom boxu! Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku. Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269118/selekce-box-269118.jpg 4.6156
Série

Selekce / Selekcia

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (5)

V USA vyšla novela The Selection stories: The guard & The prince. Jsou to dva příběhy s pohledů Aspena a Maxona. Můžeme jen doufat ze některé z nových knih a povídek od Kierry Case budou brzy u nás. (AnetaM)


V USA vysla jeste kniha Happily ever after=šťastně až do smrti. Mely by to byt nějaké 4 povídky nebo novely. Má to být nejspíš ještě krátké pokračování po První. (AnetaM)


Knihy The Crown a The Heir jsou z pohledu dcery Maxona a Americy. (AnetaM)


V roce 2016 vychází další dvě knihy
The Heir-dědečka
a The Crown-koruna (AnetaM)


Spisovatelka má v americe vydané ještě novely:The prince
The guard
The queen
The favorite (AnetaM)