te-ssiinka3905

Profil

Poslat zprávu

Te Ssiinka Nelová (1987, žena) · Jihomoravský kraj · statistiky

Aktivní:31.12.2021 v 15:07·poprvé 28.11.2018
Body:327
Palce: 238 za komentáře ·2 ostatním
Hodnocení v bazaru: 8/0
Knihovny:Knihovna Jiřího Mahena, pobočka Vinohrady (Brno)
Knihovna Jiřího Mahena - pobočka Líšeň (Brno)
Knihovna Jiřího Mahena (Brno)

Kdo jsem

Jsem velkoměstská holka co miluje čtení, ale jelikož je z toho big city, tak klidně přizná, že je trochu rozmlsaná až rozmazlená, a tudíž je dost vybíravá =)

Čtu zásadně skandinávskou literaturu - co jiného než detektivky, kterými jsou proslulý - , sem tam se stane, že se tam objeví jiná národnost, ale moc dlouho u toho nevydržím, takže u mě Agathu Christie nehledejte =D
Sice miluji Skandinávii, ale nesnáším Nesba, podle mě je moc přeceňovaný nebo mi možná vadí to haló kolem něj?

Když nečtu zrovna detektivky, tak čtu knihy o Holokaustu, 2. světové válce a vlastně cokoliv o Híťovi, tato doba mě fascinuje, protože můj mozek stále nedokáže pobrat jak se tohle sakra mohlo stát. Samozřejmě tuto dobu neobdivuji spíše jsem zhnusena čeho jsou lidi schopni...

Když jsme u těch lidí, tak lidstvo jako takový fakt v oblibě nemám a netajím se tím, že zvířata jsou pro mě lepšími lidmi než samotní lidé, tudíž jsem vegetarián a bojovník za klima a udržení planety země, pro další generace, které snad nebudou tak zkažení jako ta současná =)

Jsem pravdomluvná, upřímná a jednám na rovinu, pokud někdo čeká chození kolem horké kaše nebo mazání medu kolem ehm pusy, tak je na špatném profilu =)

Jsem jaká jsem a už dávno vím, že nemá smysl se kvůli komukoliv měnit, stejně se všem nezavděčíte ;) =D

Nesnáším happyendy, miluji zvraty a psychologické pojetí knih