Všechny stránky amelie

recenze

Všechny stránky Amelie (2021) 4 z 5 / ronnies.library
Všechny stránky Amelie

napište mi někdo Kroniky Ormanu prosím, ten příběh mě tak strašně zaujal, že se Amelii nedivím, že tím tak žila. naprosto skvěle se kniha četla a dost tomu přidal i poetický jazyk, kterým je kniha napsaná. čtivý a krásně vymyšlený příběh s heavy tématem plus lehká a velmi roztomilá romantická linka. ze začátku mě kniha bavila, pak jsem si říkala jestli mě to pořád zajímá a od půlky to bylo naprosto úžasné. to už jsem měla slzy v očích (mám snad nejvíc vypotřebovaných modrých ,smutných’ lepíků za tento rok) u těch nádherných pasáží, vyjadřování svých pocitů, myšlenek…já osobně v knihách hledám dost citátů a různých myšlenek, konceptů a děsně ráda přemýšlím o významu slov a tady jsem o to neměla nouzi i právě skrz styl psaní a jazyk. jedna z nejlépe napsaných knih, sice nebude patřit mezi mé TOP knihy roku, ale rozhodně si najde své čtenáře. rozhodně je příběh promyšlený do posledního detailu, postavy mi byly sympatické ( až na jednu část uprostřed, kdy mě Amelie trošku štvala, ale fakt jen malinko haha) bylo by lepší to číst někdy, kdy bych měla klid a užila si to na 100% a nečetla jen v mhd a ve škole. ale i tak se mi to dost líbilo. a jsem neskutečně ráda, že ji můžu mít v knihovně.

Lenka.Vílka
14.10.2021

Ach jo. To je teď nějaká móda? Psát recenze a začátek vět do toho malými písmeny? :( :( :( já nejsem tak zběhlá v sociálních sítích. Tak pokud je to z nich, tak mlčím. Ale i tak. Sem to nepatří.