MILUJU TO!!!

recenze

Neonoví bohové (2022) 5 z 5 / ronnies.library
Neonoví bohové

já jsem teda milovník řecké mytologie a tohle mě taak zaujalo. příběh o lásce Háda a Persefony v modernější a erotičtější verzi. od první kapitoly čtivé a děj se hned rozjel, nic zdlouhavého a strašně chytlavé like tahle kniha MUST READ. připomínalo mi to dost Dvory…ala bad guy, za přetvářkou a holka, která potřebuje zachránit. Dolní město = Velaris…skleník = stargazing…o to víc mě to asi bavilo, protože tyto hate to love romantiky jsou naprosto skvělé. do toho intriky, vášeň…od toho se prostě nedá odtrhnout. hlavně tady jde v tak krátké knize TAK skvěle pozorovat vývoj postav. každá postava dospěla do různé fáze, samozřejmě, že nejvíc to pozoruju na Persefoně. je to z pohledu jak Persefony, tak Háda a teda Hádés mě bavil ohromně. he felt first and HARDER. uzavřený a zlomený bůh podsvětí našel svůj sluneční paprsek. strašně se mi ta kniha líbila a nemám k ní jedinou pochybu. doporučuju moc moc moc! letos čtu tedy jen a jen samé skvělé knihy. jo a je to série tuším, že o deseti knihách, takže dostaneme pořádnou nálož sexy řeckých bohů! ig: ronnies.library pro další příspěvky