Miluju Kieru

Tlukot tisíců srdcí (2023) 4 z 5 / ronnies.library
Tlukot tisíců srdcí

#spoluprace
#humbookblogeri

ta kniha je jednoduše zvláštní. jiná než ostatní. jiný styl psaní a přece jsem to přečetla s lehkostí. vlastně je to typická Kiera a vlastně ne. čekala jsem to, co jsem dostala. občas jsem si říkala, že je to na mě moc dívčí. líbilo se mi to mocasi bych to dala na stejnou vlnu jako Zrazenou, ale pořád mi tam něco nesedělo. rozhodně to je maličkost a neubírá to na kvalitě příběhu ani čtivosti. Anniku jsem si neskutečně zamilovala, romantická duše s hlavou v oblacích a statečným srdcem. i Lennoxe mám ráda, ale asi jsem si oblíbila víc Escaluse a Noemi. láska mezi Annikou a Lennoxem mi přišla docela hrr, takový rychlý spád to v jednu chvíli mělo a moc jsem jim to nevěřila jednu dobu. vypozorvala jsem i typické znaky Kiery, ale to bych spoilerovala. kolem a kolem, milé čtení. čte se to tak dobře jako všechny KC knihy a vlastně člověk ani neví jak. je to neskutečně SLADKÝ a rozhodně to můžu doporučit a teď na léto. ANO!

Láska nevypadá jako něco, nedá se k ničemu přirovnat. Láska má zvuk. Zní jako tisíc srdcí, které tepou v jediném rytmu. Zní jako zurčení vodopádu, jako ztichlý svět za rozbřesku. Můžete ji slyšet v noci, jak vás kolébá ke spánku, a uprostřed nejtemnějších dní k vám vtrhne jako hlasitý smích.