Kufr z nebe

Kufr z nebe (2022) 3 z 5 / ronnies.library
Kufr z nebe

*SPOLUPRÁCE
#humbookblogeri

nebyly to Kroniky, ty jsou naprosto jedinečné a málo co je překoná. na Kufr z nebe jsem se taak těšila. Elisu jsem si zamilovala hned ( a kdo taky ne) taková velmi svérázná a ctižádostivá slečna. na tehdejší dobu velice odlišná povaha, ale takové jsou přece ty nejlepší ne. pro ránu si nešla úplně daleko. původně jsem si myslela, že půjde více o romantiku, ale ono vlastně úplně ne. romantika tam trochu byla, ale vede ta detektivní zápletka, která byla naprosto muah. zklamaná jsem nebyla, ale jak říkám, Kroniky to nebyly. možná by to chtělo i víc Animant a pana Reeda haha. každopádně mě ten lodní kufr zajímal už od Kronik, protože co vám prostě jen tak proletí střechou žejo. vyšetřování bylo dost napínavé a stránky jen ubíhaly, stejně jako u Kronik. celý příběh je napsaný jako zpráva pro policii ( a to mi přišlo děsně zajímavé a originální, tuším, že jsem to nikde neviděla) a vlastně je to jedna z nejkrásnějších knih. když se podíváte dovnitř?! prostě nádhera (viz. další fotky). Lin Rina psát prostě umí a tuhle její viktoriánskou stránku já moc ráda. jo a když jsou ty knihy vedle sebe?! to je prostě skvost!