Nesuď autora podle nepřečtených knih

recenze

Jsme nevyhnutelní (2023) 5 z 5 / ronnies.library
Jsme nevyhnutelní

#spoluprace #humbookblogeri

Páni páni páni. Jsem v šoku! Měla jsem trošku předsudky, takže se ještě víc musím říditnesuď knihu podle obalu nebo spíš nesuď autora podle nepřečtených knih Love it three thousand! Nebýt mého kamaráda, který mě naučil na marvel, tak si to neužiju tak moc jako teď, kdy marvel žeru. To se tak moc povedlo! Začala jsem poslední knihou, ale rozhodně NENÍ moje poslední. Nejvíc teda miluju Izzy a Joshe, to jsou takový zlatíčka. Všechny zmíněné písničky jsou top strop, mega mega sedí k příběhu. Oasis jsem totálně posedlá, takže když tam byli zmíněni..ach můj bože (řekni si to hlasem Janice). Loki je moje láska na první pohled. Jo a taky jsem si myslela, že jsem jediná divná, která chodí do rytmu (teď už to můžu přiznat). Neskutečně feel good, vlastně není nic, co bych vytkla a to se téměř vždycky najde nějaká maličkost. Myslela jsem si, že mi bude vadit celkové zpracování knihy a bude se mi to blbě čístJEDEN. VELKÝ. OMYL. já bych o tom teď mluvila pořádjakmile se jedná o muziku (Malychin, Poslední song atd) ty knihy jsou okamžitě milionkrát lepší. JN má úžasný vibe. Akutně potřebuju předchozí díly!