ON- najoblúbenejšia kniha

recenze

On (2019) 5 z 5 / beatrica4102
On

Pre mňa najemocionálnejšia kniha roku 2019. Vtedy som ju prečítala prvýkrát a musím sa priznať, že som ju odvtedy už minimálne desať krát čítala. Jedna z top kníh, ktorá vždy bude mať miesto v mojej knižnici!
Bola som veľmi skeptická, keď som si kúpila túto knihu. Nikdy predtým som nečítala milostný príbeh dvoch chlapov. A kto pozná autorky vie, že aj tie pikantné časti sú dosť podrobne napísané. Takže sa stalo aj to, že som si zakryla oči pri čítaní a bola som červená ako paradajka
Nikdy som nemala predsudky voči ostatným, kto aký je a ako si žije svôj život. Ale ani som sa nevedela vžiť do ich koží. Kniha mi otvorila oči a odvtedy inak rozmýšlam. Musím sa priznať, že ma tak dojala až som na konci aj plakala a dobrých pár dní som ani nevedela začať čítať ďalšiu knihu.
Ryan Wesley je skvelý hokejista a homosexuál. Mal kvôli tomu ťažký život, tajil to roky. Dlhé roky je zalúbený do najlepšieho kamaráta Jamieho Canninga, ktorý je tiež hokejista. Raz sa aj bozkávali v tábore...a ten bozk zmenil celý ich život...nechcem prezrádzať dej, preto ani nebudem písať ako sa vyvinul ich vzťah.
Odporúčam to každému! Fakt každému! Kniha nám ukáže aké je ťažké byť "iný", koľko človek ( ide tu hlavne o Ryana) musí bojovať s každým, kto má predsudky a to chce iba úplne každodenný, normálny život ako každý. Hlavne to, aby ho prijali a mali radi. Nie každý má to štastie, že ho každý s láskou príjme..