Siréna

Siréna (2019) 3 z 5 / beatrica4102
Siréna

TIFFANY REISZOVÁ - SIRÉNA

RODENÍ HRIEŠNICI

"Bolesť alebo príjemný pocit - tento bičík je na oboje. Rovnako ako ja."

Mám už prečítaných zopár románov, kde hlavnou tematikou bola BDSM. Takže ma vôbec neprekvapila tá surovosť a brutalita v knihe. Na knihu sú rôzne názory, čítala som veľa recenzií. Túto knihu si buď obľúbite, alebo vyhodíte von oknom :)

Ako dlho sa dá tajiť, že niekto žije dva životy?

Nora je spisovateľka erotických románov, ale skrýva jedno veľké tajomstvo. Má aj druhé povolanie, ktoré ovplyvňuje jej celý život a vlastne aj celú bytosť.

"Držal ju na obojku niekoľko rokov, a keď ho opúšťala, bolo to pre ňu podobné ako smrť."

Pracuje na novej knihe, ktorá je iná ako predošlé. Tá kniha je Ona! Chce to dokázať každému, ale hlavne sebe! Lenže z vydavateľstva k nej pošlú editora Eastona, ktorý jej dá prepísať celú knihu.

"Som brutálny editor."

Chémia medzi nimi funguje, ale podľahne Easton pokušeniu, keď miluje svoju manželku, s ktorou momentálne majú krízu?

"Ako ľahko odpúšťaš hriechy ostatným. Povedz mi, moja malá, keď príde čas, ako sa zbavíš tých svojich?"

Bolo zaujímavo vyriešené, že sme mohli čítať aj knihu, ktorú písala Nora. Tak sme ju viac spoznali. Ja to považujem za skvelý nápad!

"Ona mu dala svoje srdce a on jej vyznačoval, kam dá čiarku."

Zahrávala sa s Eastonom, ale aj s Wesom, kto bol jej mladý asistent. Nevinný a až po uši do nej zamilovaný. Ale Siréna má byť taká...no nie?!

"Nezostalo nič len holá, chladná pravda, že milovať niekoho a byť milovaný je začiatok, nie koniec, a znamená to predovšetkým bolesť."

Najväčší šok som zažila, keď som zistila, kto bol jej Pán (jej Dom). To bola ako facka pre mňa! Šokujúce!

Dokončí Nora knihu? Odhalí jej tajomstvo? A keď áno vie sa s tým vyrovnať a pokračovať ďalej ako by sa nič nestalo? Kto vyhrá? Svetlo alebo tma? Zostane na svetle a bude ďalej písať, alebo sa znovu poddá tme?

Knihu NEodporúčam citlivým osobám! Nečakajte žiadny sladký romantický príbeh! Mne sa páčila a som zvedavá na pokračovanie.