Odhalenie 3

Odhalenie 3 (2023) 5 z 5 / beatrica4102
Odhalenie 3

MONIKA KASÁŠOVÁ - ODHALENIE 3

SÉRIA K ODVAHE MA NÚTIL STRACH

"Kamkoľvek by sme šli, sprevádzať nás bude hrôza, pozbieraná na ceste za zdanlivou slobodou."

Koľkokrát v živote ste sa museli odhodlať, aby ste spravili zmenu v živote? Zmenu, ktorá vám úplne zmení život.
Koľko odvahy treba, aby sme riskovali svoj vlastný život, aby sme zachránili človeka, na ktorom nám najviac záleží?

Moja najočakávanejšia kniha v minulom roku! Nevedela som sa dočkať, ako bude séria pokračovať, nakoľko Monika je už známa tým, že čitateľov na konci kníh vždy šokuje! Oplatilo sa čakať! Aj keď ešte stále ostali nezodpovedané otázky - aspoň pre mňa!

"Priala som si uistiť ho, že som v poriadku. Presvedčiť ho, že vstanem z popola omnoho silnejšia a budem čeliť nepriazni osudu so všetkými zbraňami, ktoré budem mať poruke."

Čo prežila Alex,to by zlomilo viacero ľudí, žiť neustále v neistote, nemať pocit bezpečia a skrývať sa pred celým svetom je brutálne ťažké. Hlavne, keď je obklopená klamstvami a tajnosťami.
Dá sa dôverovať človeku, ktorý ti od začiatku vášho vzťahu klamal?

"Lásku k nemu nedokázalo nič zlomiť."

Držala som im palce, aby im to s Hal vyšlo. Tvorili dobrý pár. Ian a Brad mi od začiatku prirástli k srdcu. Šialení a napriek tomu profesionálni vo svojej práci.

Celý príbeh ma zahltil...naozaj som sa cítila ako právoplatná členka ich rodiny a ako by som bola súčasťou celého diania.

"Vždy sa snaž premýšlať ako tvoj protivník."

Aj keď je kniha písaná z dvoch uhľov pohľadov - Alex a Derek, viac sme za dozvedeli o Derekovi. Začo som veľmi vďačná. Pochopili sme všetko, čo a prečo robil a dostala som odpovede, ktoré som potrebovala ako vzduch! Vybudoval si u mňa rešpekt zato ako sa snažil všetko čo v minulosti pokazil opraviť a konečne žiť slobodne.

Derek a Sergej v utajení sa snažili očistiť Derekove meno, ale aj očistiť "ulice" od veľkých pánov, mafiánov. Fantastická dvojica!! Tí sa veru našli!

Sergej...ahh srdiečko moje..ja ho chcem mať doma tie jeho reči (aj keď som už niekedy mala pocit, že mi z neho vybuchne hlava) stáli za všetky bolesti hlavy. Najlepšia vymyslená postava ever! Klobúk dole! Páčilo sa mi jeho pochod rozmýšlania. A musím sa priznať, že som mala aj slzy v očiach (incident na lodi).

"...si iba kvapkou v mori, ktoré musí preplávať."

Mne veľmi chýbalo, že autorka vôbec neriešila čo sa stalo s Halom a jeho bratom! Veď práve to bol ten veľký šok v druhej časti, že sme sa dozvedeli, že žije. Priala by som také časti, kde o nich píše. Tento jediný vzťah v príbehu zostal "otvorený". Okrem jedného sľubu som nič nedostala. Mne to nestačí!

Kebyže si to môžem dovoliť, tak knihu ani nedám dole z rúk a prečítam to na jedno posedenie!

Táto séria sa stala mojou najobľúbenejšou. Každému len odporúčam! Všetko je tam, čo jeden knihomoľ potrebuje od knihy! Akcia, napätie, láska, erotika, dráma, sila priateľstva a veľa vtipných hlášok.

Moniku zaraďujem medzi mojich najobľúbenejších autorov! Už viem, že keď v budúcnosti napíše nejakú knihu, bude to stávka na istotu! Ona je na písanie stvorená!

Odhalenie 3 Odhalenie 3 Monika Kasášová

Dobrodružno - romantická trilógia z prostredia organizovaného zločinu plná nečakaných zvratov, prekvapení, odvahy, strachu, vášne, lásky a iskrivých dialógov. Záverečný diel série K odvahe ma nútil strach. více