Každá ráda kamaráda

recenze

Každá ráda kamaráda (2022) 3 z 5 / ZapisnikTerky
Každá ráda kamaráda

Jaká romantická linka vám sedí nejvíc?

Romantické linky od tohoto spisovatelského dua jsou pro mě sázka na jistotu. Nejsou často dokonalé, nebo na pět hvězdiček, ale je to zaručená oddechovka se skvělým humorem.
Hazel a Josh jsou oba moc fajn. Hazel je super střelená, a já bych ji hned brala za kámošku. Josh je zase zvláštně rezervovaný a klidný, ale s Hazel se skvěle doplňují.
V knize máme navíc super téma dvojitých rande na slepo a to je záruka kvality. Je už asi jasné, že Josh a Hazel tu mají romanci friends to lovers (od přátelství k lásce). Já preferuji jinou romantickou linku, ale i tahle se mi moc líbila.
Už jsem zmínila, že autorky mají super humor. Tato kniha jím byla opět dostatečně protkána. Hazel je expertka na trapné situace a jede jí rychleji pusa než mozek. A některé situace jsem si fakt hodně užívala. Na začátku knihy mi přišla její trapnost až moc umělá, ale časem se to upravilo.
Erotiky moc nečekejte. Ale něco málo proběhne, to zase jo. V tomto směru je tahle novinka docela rezervovaná.
Závěr knihy byl opět milý. Jak říkám, tady máte jistotu, že bude kniha příjemná na čtení. Taková milá jednohubka.
Obálka a grafika: Obálka je hezky barevná, ale jinak nic extra. Opět oceňuji absenci muskulatury nebo obleku :D.

Verdikt: Klasická romance tohoto autorského dua. Nic světoborného, ale rozhodně vám ji mohu doporučit.