Její třešničky aneb Banánův o trochu lepší brácha

recenze

Její třešničky (2020) 3 z 5 / ZapisnikTerky
Její třešničky

Máte knihu, kterou jste sice přečetli na jedno posezení, ale nijak zvlášť se vám nelíbila?

Někdy se u čtení přistihnu, že už chci mít titul za sebou, abych mohla pokračovat dál. A stejně jako u Banánu jsem to chtěla i tady.

Zápory: Opět tady chybí logičnost a rozumné, uvěřitelné situace. Ikdyž musím uznat, že se ve druhé knize autorka trochu zlepšila. Přesto jsem ale nad lecčím kroutila hlavou a říkala si, že nad tím radši nebudu moc přemýšlet. Například Willova tajná komnata. Achjo, radši nad tím nehloubat.

Klady: Líbilo se mi prostředí pekařství. I majitelka Hailey byla moc příjemná a sympatická. Náznak problému s Haileyným bývalým přítelem mi přišel dost nedopracovaný, zbytečně moc rychle a hladce ho vyřešily. To je dost škoda, mohlo to tomu dát trochu akce a šťávy. Oceňuji humor knihy, přestože občas trochu drhl.

Obálka a grafika: Jako u Banánu musím říct, že oceňuji jednoduchost obálky. Líbí se mi to.

Verdikt: Rozhodně lepší než Jeho Banán, ale zase o tolik ne. Spíš mě zaujalo prostředí a zajímavější muž, ale to je vše. Opět – oddechnout ano, ale nepřemýšlet u toho. Hodnotím 3/5.