Hrajeme.A hrajeme tajně.

recenze

Hrej tajně (2014) 5 z 5 / terka98
Hrej tajně

Pokračování volně navazující série od mladé autorky Emmy Hart.Další příběh od autorky nezklamal,knížku jsem si maximálně užila a trochu si i pobrečela.

Aston Banks- Egoista,který spí se vším co se hýbe.Tak ho aspoň všichni znají.Dokud se ale nezaplete s Megan Harper. Dívku od které se musí držet co nejdál,protože ona je jediná,která dokáže prolomit zeď,kterou si kolem sebe Aston za ty roky postavil.

Megan Harper-Nejlepší kamarádka,vlastně něco jako nevlastní sestra,Brandena Cartera. Branden nad Megan drží ochranou ruku,proto každému klukovi co by s ní chtěl něco mít pohrozí rozbitou pusou.Megan však k Astonovi něco táhne,ale sama dobře ví,že začít si s ním něco,byť jen na jednu noc,by byla velká chyba.

On se své city k ní snaží skrýt a držet si ji od těla.Ona ví,že by to nebylo správné,ale jak dlouho to obou vydrží.

Astonovo dětství bylo horší než si vůbec Megan uměla představit. Její láska je ale mnohem silnější než démoni, kteří ho dennodenně pronásledují. Ani Aston se už dál nedokáže lásce bránit, ale právě díky ní se může svým démonům postavit a porazit je.

Myslím,že mám další oblíbenou knížku.Stejně,jako Hrej hráčem mě příběh Megan a Astona bavil.Mám moc ráda série,které volně navazují a v každé knížce se dozvíte více o jiné postavě.

V knize Hrej tajně jsme se dozvěděli,proč se Aston chová tak jak se chová,to že ve skutečnosti je velmi zranitelný a to vše,díky svému hroznému dětství.

Podívali jsme se blíž na přátelství,vlastně skoro až na sourozenecký vztah,mezi Megan a Brandenem,který byl velmi milý.A také na vztah mezi Astonem a jeho dědečkem "staroušem",který tvoří jediné hezké vzpomínky na jeho dětství.Zamilovala jsem si způsob,jakým Megan dokáže Astona uklidnit a to pouhým obejmutím.

U této knížky jsem se nasmála(když se Aston učil jezdit) i jsem si pobrečela(na poslední stránce).Autorka rozhodně nezklamala a už se nemůžu dočkat,až začnu další díl.