Útek na vidiek přehled

Útek na vidiek
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529442/bmid_utek-na-vidiek-659684bd430c5.jpg 4 709 709

Urobte si pohodlie a pri šálke voňavého bylinkového čaju sa nechajte uniesť láskyplným príbehom na idylický vidiek. Tu už na vás čaká emotívne rozprávanie o sklamaní, ale aj hľadaní dôvery v lásku a vo vzťahy. Keď ilustrátorke Elle priateľ oznámi, že si potrebuje dať pauzu, rozhodne sa odísť z milovaného Londýna na vidiek, aby si tam utriedila svoje myšlienky. Pomocnú ruku jej podá krstná mama Magda, ktorá jej načas zverí svoj dom a spolu s ním aj chlpaté prekvapenie – sučku Tess. Ella je spočiatku v šoku a netuší, čo by si s chlpáčkou mala vlastne počať. Okrem toho jej život znepríjemňuje miestny veterinár a hŕstka starousadlíkov, ktorým pojem súkromie vôbec nič nehovorí. Podarí sa jej nakoniec prehodnotiť svoj život a dá šancu láske, aj keď si sľúbila, že mužom sa bude už vyhýbať?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

A Girl's Best Friend , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útek na vidiek. Přihlašte se a napište ho.

mschmidtova
včera 5 z 5

Myslím, že mám novou oblíbenou autorku. Toto není první knížka od ní. Už jsem jích pár přečetla a ani jedna mě nezklamala. Obsah se nemusí líbit každému. Každý čte to, co mu vyhovuje, co v té chvíli zrovna potřebuje. A mně se tento typ knížek líbí moc. Není to vyloženě červená kniha, ale je tam příběh a vždycky nějaký hezký, originální příběh.

Přistihla jsem se, že jsem protahovala čtení, aby kniha neskončila tak brzy. Pro mě je znakem dobré knihy, když mám pocit, že v tom příběhu jsem taky. Když se přistihnu při tom, že to, co se v knize odehrává, se týká i mě, že je to i můj příběh. A tohle je pro mě znakem kvality. A u knížek této autorky to platí jednoznačně. Já tedy musím dát plný počet hvězd a už se těším na další její knížku.

trynitrix
16.07.2024 5 z 5

Po dlouhé době kdy mě kniha bavila od začátku do konce. Topka

pip11
14.07.2024 5 z 5

Aniž bych to na začátku předpokládala, jelikož se to zdálo dost rozvleklé, dávám nakonec plný počet. Jak příběh plynul a postavy se měnily, bylo to lepší a lepší. Z Londýna na venkov - jupí, a ano, všichni byli na sebe příliš milí, ale proč ne... Příjemná venkovská idylka, kde nechybí sladká psí slečna Tess a neúnavné sousedky.

- Nikdy v minulosti mu nedala žádný důvod myslet si, že se zatoulala mimo stránku, kterou spolu četli. Bohužel jí začalo být naprosto jasné, že nejsou jen na různých stránkách, ale čtou úplně jiné knihy v různých jazycích.

všechny komentáře

Související novinky (22)

Černočerné srdce, Za zamčenými dveřmi a další knižní novinky (6. týden)

04.02.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

13.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Útek na vidiek v seznamech

ve Čtenářské výzvě164x