S láskou z Riviéry přehled

S láskou z Riviéry https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512230/bmid_s-laskou-z-riviery-NYh-512230.jpeg 4 217 217

S láskou série

Vztah Carrie s Alanem je na první pohled dokonalý. Až na to, že před snoubencem tají svoji minulost. Má za sebou manželství s Richardem, kterého herecká kariéra odvála do Hollywoodu, takže nikdy nedošlo k jejich rozvodu. Nyní má Carrie příležitost svoji dávnou lásku potkat na Azurovém pobřeží a udělat si konečně pořádek v soukromí. Léto na Riviéře rozhodně změní její život. Sama ale netuší, jak moc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

Escape to the Riviera , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S láskou z Riviéry. Přihlašte se a napište ho.

pip11
14.05.2024 5 z 5

Krásný prázdninový příběh z mého oblíbeného Azurového pobřeží, do kterého jsem se příjemně ponořila hned od začátku. Lehké, zábavné a oddychové, prostě ideální letní čtení.

ivca79
02.05.2024 3 z 5

Jak všechno od Julie Caplin - oddechovka před spaním, nebo na cesty. Jen tady už mi ta romantická linka přišla totálně přitažená za vlasy

mia.com
29.04.2024 2 z 5

Tahle mi v ramci zanru prisla slabsi, protoze me to vyjimecne nejak nevtahlo a nepresvedcilo, ze mam hned kupovat letenky. Navic mi ta zapletka prisla az moc mimo realitu.

Všechno, co jsme ztratili, Dny rozhodnutí a další knižní novinky (10. týden)

05.03.2023

Kniha S láskou z Riviéry v seznamech