Šifra mistra Leonarda přehled

Šifra mistra Leonarda https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288507/bmid_sifra-mistra-leonarda-vPX-288507.jpg 4 7111 7111

Robert Langdon série

V pařížském Louvru dojde k vraždě. Na místo činu je povolán znalec symbolů Robert Langdon, prototže oběť byla nalezena za mimořádně podivných okolností. Tak začíná jeden z nejčtěnějších thrillerů všech dob, Šifra mistra Leonarda od Dana Browna, ve kterém s LAngdonem objevujeme po staletí střežené tajemství ukryté v obrazu Leonarda da Vinci Poslední večeře. Rychlé tempo, tajemné šifry, vedoucí k dalším indiciím a dalším zločinům, překvapivé zvraty i nečekáný závěr, který svého času vyvolal pobouření v katolické církvi- to vše je zárukou skvělého čtenářského zážitku.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Argo

The Da Vinci Code , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šifra mistra Leonarda. Přihlašte se a napište ho.

jefff
dnes 5 z 5

Dan Brown je mistr pera a Šifru prakticky nelze odložit. Napínavé, zábavné i zajímavé. Mísení faktů a fikce je sice trochu kontraproduktivní, ale jinak čtenářsky nesmírně poutavé.

atom018
26.04.2024 3 z 5

Umberto Eco to sice není, ale rozhodně zabaví

Syma149
06.04.2024 5 z 5

Knihu už jsem četla před delší dobou, ale včera jsem opět viděla film a mám chuť po ní sáhnout znovu. Je skvělá, ale film se mi líbil o trošku víc, přidali do něj totiž pár věcí, které by se mi v knize moc líbily.

Na Plovárně s Danem Brownem

22.04.2014

Ocenění knihy (1)

2005 - British Book Awards (Book of the Year)

Kniha Šifra mistra Leonarda v seznamech

v Právě čtených61x