Krv prvorodených přehled

Krv prvorodených
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535740/bmid_krv-prvorodenych-660ff8ac420f7.jpg 4 803 803

Druhý prípad kapitána Steina a notára Barbariča zo série historických detektívok. Napätie, skutočné historické udalosti, reálny historický priestor a pútavý príbeh napísaný moderným štýlom, to je to, na čom Červenák stavia neuveriteľne uveriteľné. Vďaka jeho rozprávačskému majstrovstvu hneď po prvých riadkoch pocítite, aká je Praha za vlády šialeného cisára Rudolfa II. nebezpečné miesto. Zločin sa rozmáha ako nikdy predtým, ulice ovládajú bandy cudzích hrdlorezov, náboženské konflikty sa stupňujú, z politiky sa stala neprehľadná spleť intríg každého proti každému. Mestom sa však šíri ešte jedna nová hrôza: tajomný únosca vraždí prvorodené deti významných hodnostárov. Mystické znaky na telách obetí vedú Steina a Barbariča k okultistom v židovskej štvrti. Zdá sa však, že pozadie rituálnych vrážd je omnoho zložitejšie. Pôjde naozaj o rozsiahle sprisahanie, ktoré siaha až k členom panovníckeho dvora?... celý text

Detektivky, krimi Literatura slovenská Historické romány
Vydáno: audiokniha , Publixing , Slovart (SK)

Krv prvorodených , 2014

Interpreti: Marek Geišberg

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krv prvorodených. Přihlašte se a napište ho.

Pavla79
dnes 5 z 5

Další super díl! Těším se na další...

adelinka
16.06.2024 5 z 5

Baví baví.... Táto trojka sa mi moc páči..

LaCucaracha
19.05.2024

Taky bych si ráda přečetla druhý díl, a další, ale protože Argo dělá ze čtenářů voly, tak mám smůlu. Po halasném ohlášení nového brožovaného vydání jsem šla a koupila první díl. Teď už asi rok čekám na druhý a vzhledem k tomu, že nedávno udělali dotisk původního špalku, je jasné, že nové vydání zazdili. Kolikátý už podraz na čtenáře to od Arga asi je? No už z principu ty pevný vydání kupovat odmítám, takže se Steinem jsem zdá se skončila.

Knižní novinky (23. - 31. 5.)

22.05.2014

Kniha Krv prvorodených v seznamech