Když jsme se poznali přehled

Když jsme se poznali https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467687/bmid_kdyz-jsme-se-poznali-ZJE-467687.jpeg 4 513 513

The Ivy Years série

Sportu, který miluje, se nebude moct věnovat. Chlapec, do něhož se zamilovala, má jinou. Co teď? Corey Callahanová předpokládala, že na Harknesskou univerzitu nastoupí jako členka univerzitního hokejového týmu. Po vážné nehodě jí však nezbývá než se pustit do studia v invalidním vozíku. Naproti přes chodbu v bezbariérové koleji bydlí Adam Hartley, další, kdo se měl původně stát univerzitní hokejovou hvězdou, avšak nyní tento až příliš pohledný kluk čeká, až se mu zahojí zlomená noha. Corey na něj nemá. Adam je navíc zadaný. Mezi Corey a Adamem vznikne na chodbách McHerrinovy koleje přátelství, které ani jeden z nich nečekal. Nad tequilou, pečlivě vybalancovanými jídelními tácy a videohrami se společně snaží smířit se zklamáním, jemuž nikdo jiný nerozumí. Jsou jen přátelé, až jedné noci… nejsou jen přátelé. A Corey si uvědomí, že se zamilovala. Těžce. Bude však Adam ochotný rozejít se s dokonalou přítelkyní, aby mohl milovat někoho tak rozbitého jako Corey? Pokud ne, Corey ví, že si bude muset vybudovat na Harknesské univerzitě jiný život, který se nebude točit kolem sportu, ani kolem hnědookého kluka, jenž se možná příliš bojí ji milovat.... celý text

Literatura světová Erotika Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Baronet

The Year We Fell Down , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když jsme se poznali. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
31.03.2024 5 z 5

Mě se to moc líbilo, krásná romantika ,Corey a Adam byli pro sebe jako stvořeni.Snad budou další díly stejně dobré

Dasa1313
07.02.2024 4 z 5

Knížky, které napsala Elle Kennedy zbožňuji, tak jsem si chtěla zkusit přečíst knihu i od její spoluautorky.

A i když se kniha četla velmi dobře, knihy od Elle se mi líbí víc, ale to neznamená, že si nepřečtu celou sérii. Přečtu a těším se na ni.

Je to krásný romantický příběh, i když ne takový, na který jsem zvyklá. Příběh Corey, která je na invalidním vozíku je trošku z jiného soudku, kdy musí navíc řešit spoustu problémů, které „zdravého“ člověka nenapadnou. Je to silný příběh o silné dívce.

Člověk si neuvědomuje, jaké má štěstí, když obyčejnou chůzi na záchod bere jako samozřejmost, ale samozřejmostí to není. Život není pohádka.

warca
21.10.2023 5 z 5

Jeden z nejlepších romantických příběhu za poslední dobu.
Milé, vtipné, trochu naivní.
Konečně romantika, která měla správně vyvážený poměr příběhu, konverzace i nějakého sexu a vzrušení.
Dlouho jsem na nic tak čtivého a poměrně originálního nenarazila.
Určitě doporučuji, já jsem nadšená.

10 nejprodávanějších eknih (březen)

20.04.2021

Knižní novinky (9. týden)

28.02.2021

Nic dokonalého neexistuje Callahanová. Cokoli může být jen zatraceně dobré.

Tajemství života je v tom, že nebudeš truchlit pro minulost a nebudeš se obávat budoucnosti, pouze budeš žít plně a moudře přítomným okamžikem.

Kniha Když jsme se poznali v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech8x