Tragédie o třech jednáních přehled

Tragédie o třech jednáních https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216269/mid_tragedie-o-trech-jednanich-216269.jpg 4 332 332

Hercule Poirot série

Na večeři u sira Charlese Cartwrighta se sejde rozmanitá společnost – včetně nenápadného pana Satterthwaita a podivínského Hercula Poirota, belgického detektiva na odpočinku. Jeden z pozvaných, farář Babbington, se napije koktejlu a vzápětí padá mrtev k zemi – ve sklence se nenašly stopy jedu,...

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha ?

Three Act Tragedy , 1935

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tragédie o třech jednáních. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
20.02.2024 4 z 5

Na to, jak mě Agatha vodí za nos jsem už zvyklá. Tady jsem vraha sice tipovala, ale na druhou stranu jsem si přála, aby to nebyla pravda. Nedivila bych se, kdyby si velký detektiv už nenacházel přátele.

janina66
23.12.2023 5 z 5

Opět skvělá detektivka s překvapujícím odhalením- jak jinak.
Oddychové.

SSTknihy
14.07.2023 5 z 5

Kam na ty nápady ta Agatha chodila? Jasně, že se některé motivy při tom množství příběhů lehce opakují, ale víte co? I když jsem přečetla všechno, co kdy tato paní napsala, stejně mě vždycky dostane. A ještě se nestalo, že bych některou z jejích detektivek jen tak odložila nedočtenou.
Tentokrát nám servíruje případ z počátku tak nezajímavý, že i sám Poirot neprojevuje žádný velký zájem. Ale vrahův další tah vyburcuje i odpočívající šedé buňky mozkové, zvlášť, když tady jde o život opravdu všem! Takže opět parádní jízda.

Knižní novinky (3. - 9. 3.)

01.03.2014

Nemusíte se bát, sire Charlesi. Ženy obvykle nejsou kruté k mužům- ledaže jde o určitého muže- jsou kruté jen k jiným ženám.

Kniha Tragédie o třech jednáních v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x